Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés
valami kisebb állatka kéne NEM MACSKA NEM KUTYA NEM LÓ az már van........ napi 3-4 órát tudnék vele foglalkozni és én szeretném vadonból befogni mit ajánlotok?
2014. dec. 8. 15:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! mindig más de legtöbbet én! 5 tengerimalacom van! azóta pároztattam a malacot. és ellett a kanca és most már belovagolom a másikat! a kutyám fajtiszta de mi közöd hogy mien? tudod olyan kutyaformálya van itt egy link ez ő: [link] lovak: [link] cica tengerimalac: ttps://www.google.hu/search?q=cica+tengerimalaccal&client=firefox-a&hs=h21&rls=org.mozilla:hu:official&channel=fflb&biw=1024&bih=644&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hsKFVPi0L6qS7AaGk4HACg&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=SqXVsbL0DGYghM%253A%3B7JYYmFf_wGNikM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.haziallat.hu%252Forokbefogadas_vasarlas%252Fhogy-jon-ki-a-macska-mas-allatokkal-%252F1879%252F1%252Fmacska-es-tengerimalac-baratsaga.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.haziallat.hu%252Fmacska%252Fviselkedes%252Fkutya-macska-tengerimalac-nyul-osszaszoktatas-baratsag%252F1879%252F%3B500%3B375 főként én foglalkozok velük
2014. dec. 8. 16:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezen utolsó válaszod kedves kérdező,megkérdőjelezem hogy igaz....

Ha valóban vannak állataid,akkor azokkal foglalkozz,TE állataid legyenek,de gyanítom hogy nem vagy még elég idős ahhoz hogy 100%-ban vállalj felelősséget akár egy hangyáért is.

2014. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kutyafajtát nem személyeskedésért kérdeztem (azt hittem egyértelmű a miértje, de ha nem, akkor elmondom:) néhány kutyafajta több mozgást igényel, és furcsának tartottam, hogy fél órával betel vele.

Már láttam kérdést Bullmasztiff-al kapcsolatban. Tényleg kicsit lusta kutyák, de akkor sem értek egyet a fél órával. Szerintem fáraszd kicsit jobban.

És nem akarlak leszólni malac szaporításért, de minek kell neked ennyit fedeztetni őket?


Na és itt olvastam még a Bullmasztiff-ről:

[link]


Kicsit idézek:

"...Mozgásigénye: A bullmasztiff mozgásigénye átlagos. Elegendő számára, ha naponta néhányszor rövid sétára viszik, s eközben olykor arra is lehetősége nyílik, hogy pórázon fusson és játszadozzon egyet. ..."

Nem tudom, hogy ki-hogy érti, de talán este még egyszer megsétáltathatnád és lefáraszthatnád :)


Amúgy visszatérve az OFF-ból, már írták, hogy tilos a vadonból befogadni állatot, szóval vagy adj néhány ezrest még megvételére :)


Amúgy ha ennyi állatod van, akkor inkább élj velük! a helyedben én lennék a legboldogabb állattartó. Gondolj bele... lovacska, malacok, macska, kutya c:

Kicsit szánj ezekre több időt, és meglátod, hogy épp elég ennyi.

2014. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jó köszi a válaszokat
2014. dec. 9. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!