Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti milyen "hülye" neven...

Ti milyen "hülye" neven szoktátok szólítani az állataitokat?

Figyelt kérdés
Én most rászoktam a "babázásra". Legyen az hörcsög, teknős, kutya, macska stb... Én akkor babázom őket. Ti is szoktatok kitalálni ilyen beceneveket?
2014. dec. 14. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szutyika. Ez a szutyok (nem ez a neve amúgy) becézett alakja. A kutyámat szólítom így, ha valami rosszat tesz, akkor lehajtott fejjel bemegy az óljába.
2014. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én inkább gügyögök nekik
2014. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kislány cicánk keresztnevéhez hozzá teszem a baba szót( ő még csak pár hónapos)

A másik cicát édesemnek, vagy drágámnak becézem.

A kutyát nem szoktam becézgetni, a nevén szólítom!

2014. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk madarunk volt még kisebb koromban


Neve az volt "pityuka" de az idők során rengeteg nevet kapott még...


Úgymint: pityisz, fityisz, István, Bélahuszár, Szilajszárny, kampócsőr, Mr.Rikács, csivit, csipcsiripp, zsityisz, huszárka, szárnyas, zöldike, vizimadár (nagyon szeretett fürödni), tapétafaló, putyi, tutyi, rityisz...

2014. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:
51%

Nyuszikutya, büdös dög, életem értelme, édes bogyó, Te kis kur va, cicamica, a világ legszebb kutyája/macskája, gyönyörűm, bogaram. Körülbelül, mintha a páromnak beszélnék, egy-két kifejezést kivéve. :D

Ha dühös vagyok, akkor nem szólítom meg sehogy, minden előzetes felhívás nélkül elöntöm a szitokáradatommal. Pl. mit csináltál????!

2014. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt nőstény cicámat vénasszonynak szoktam hívni.

6 éves szóval nem számít igazán öregnek, de úgy 2 hónapja úgy döntött hogy nyugdíjba vonul. Az amúgy remek vadász cicám újabban az hagyján hogy nem vadászik, de az sem különösebben izgatja hogy egerek rohangálnak a házban. :/


A másik cicámat ő még kölyök, 8 hónapos kiskecskének szoktam a rendes neve mellet becézni, mert nem tud nyávogni, hanem szabályosan mint egy kecske csak így csineál: meee meee mememe

2014. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piriiiii ***** válasza:

Ja, mondjuk két macskám van, az egyik Freddi, őt Freskónak szoktam néha hívni, nem tudom, miért. :D

A két kutyám közül az egyik Nudli (nem én találtam ki ezt a csodálatos nevet...), őt Nudistának, Nudinak, Nudli-budlinak, Nudli-bogyónak, Diós-Nudlinak szoktam. A másik Chivas Regal (ezt se én találtam ki...), ő "Csivi", vagy még ünnepélyesebben Chivas Regal, a kutyakirálynő.

Imádok beszélni az állatokhoz, és nagyon változatos neveket szeretek használni.

2014. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mancsos, cicaszög, háromszög a macskára

és eb a kutyára

2014. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt egy Bandi nevű lovunk,őt Bandusoztuk,vagy Bandikáztuk,vagy Bandiszamár volt,viszont ha rosszat csinált akkor ment a kíméletlen András.
2014. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szafica ***** válasza:

Bagoly úrfi/uraság (eredetileg Füles-FülesBAGOLY),őt még büdös dögnek,roh@déknak, gyönyörűségemnek, Bagalyka-nak is szoktam hívni.:D De rengeteg neve van.

Kás (ZokniKÁS)

Apróka(Vuk-róka)

Pamcsi (Pamacs)

Én sosem az eredetileg kitalált nevükön hívom őket, a hónapok/évek során valahogy mindig megváltozik. :D

2014. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!