Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti milyen "hülye" neven...

Ti milyen "hülye" neven szoktátok szólítani az állataitokat?

Figyelt kérdés
Én most rászoktam a "babázásra". Legyen az hörcsög, teknős, kutya, macska stb... Én akkor babázom őket. Ti is szoktatok kitalálni ilyen beceneveket?
2014. dec. 14. 11:04
1 2
 11/13 Szafica ***** válasza:
Elfelejtettem: még saját szavakat is kitaláltunk a viselkedésére, pl.: mikor rájön az 5 perc, akkor "meg van bagalyodva". :D
2014. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én macskámat Golyónak hívják hivatalosan, de olyan kövér, hogy vagy Sonkásnak, vagy Kövérnek hívom. Néha Józsinak, vagy Bélának is szoktam nevezni, annak ellenére, hogy lány. :D
2014. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tequila nevezetű macskánkat szólítottuk anno Szopikánának (mindig anyánk fülét szopta, ha akarta ha nem...) ebból lett a Topikána abból pedig a Topsi, de ne csak ő legye na példa ezért: Szoffancs, Zsófia főhercegné, szürkesz@r, büdös dög, Jojcsi, Dodszi (a többség kimúlt :( )
2015. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!