Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Rókát lehet sétáltatni?

Rókát lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves vörös rókám (vadász ismerősöm adta még kölyök korában). Kutyámmal együtt nőtt fel, szinte teljesen ugyanúgy is viselkedik. Talán kicsit szeszélyesebb. Mikor megyek a kutyussal sétálni, szegény róka is nagyon jönne. Már sajnálom otthon hagyni. Hatalmas a kert, róka lakásban és kertben is van egyaránt, de még is jó lenne szerintem világot látnia.

2014. dec. 30. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd olyan helyre,ahol nem jár senki. Lehet az emberek rossz szemmel néznének rád és elvileg nem is lehet vadat tartani otthon. De nem biztos. A lényeg,hogy szerintem sokan belekötnének..Vidd erdőbe, ki a város szélére,ahol a madár se jár,és ott nyugodtan sétálhattok. Pórázhoz is szoktattad? Nagyon irigy vagyok ám, imádom a rókákat. :)))
2014. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
ha
2014. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem erdőben lehet :)
2014. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
vagy szerezz rá engedélyt a vad társaságtól amivel tartani lehet így akárhol sétáltathatod, de engedély legyen nálad :)
2014. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, régebben mikor nem mertem az udvarra sem kiengedni egyedül, akkor hámot raktam rá, azzal szépen jön, mint egy kutya. Meg 1x kiszökött az utcára, de jött utánam ott is, szerencsére nem ment el, de azért hosszabb kirándulásoktól félek kicsit :/ Azért köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2014. dec. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!