Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol próbálhatom ki a következő...

Hol próbálhatom ki a következőket? - úszni delfinekkel - ülni elefánton - ülni tevén

Figyelt kérdés

bármilyen helyszínt mondhattok, de inkább város érdekelne, nem csak országok... Tudom, hogy a delfines pl. Mexikóban, de inkább minél közelebbi helyszínek érdekelnének.

Ilyenekre gondolok, hogy pl. delfinekkel úszni Barcelónában lehet, de azon belül hol, mi a neve a helynek, ami "szervezi" a programot?

tevegelés Tunézia. közelebb esetleg ?


2015. jan. 20. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha használnád a googlet már meg is kapnád a kérdésedre a válaszokat


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mondasz újat a google-el, csak éppen ennyiben nem merül ki a téma, ami érdekel. Elmegyek olaszországba, és várom a csodát? konkrét helyek, szervezések, programok érdekelnének. esetleg egyedi tapasztalatok, ilyesmi. A Nyíregyházi ötlet nem rossz, de a delfinessel pl. nem lettem kisegítve.
2015. jan. 20. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm a Vörös-tengernél volt delfinekkel úszott. Ha érdekel a solog, megkérdezem tőle a részleteket
2015. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tevegelni lehet a Balatonon, mi már voltunk. :) Keszthelytől nem messze, a város neve nem jut eszembe, az Afrika-Múzeum és Állatkertben. Ha így beírod, biztos megtalálod. :) Delfin show pedig legközelebb Rimini (Olaszország) De ott ha jól tudom úszni nem lehet velük.
2015. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Édesem! Ne várd már, hogy helyetted más keresse ki a programokat.

Írd már be abba a nyavalyás googleba ,hogy

Olaszország delfinekkel úszás, és kiad egy csomó linket, hogy hol van lehetőség erre, hogy lehet odamenni, mennyibe kerül a szállás, a belépő..

Erőltesd már meg magad. Én 5 perc alatt megtudtam mindent.

2015. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minek írogatsz ide, ha nehezedre esik segíteni? :) Érdekes a többiek felfogták, hogy egyéni tapasztalatok érdekelnének... Nekik nagyon köszönöm a válaszokat! Neked meg lehet menni máshova! :D

ui: minek a gyk, ezzel az erővel? bármit kérdezel, kiadja a google is ha úgy nézzük. te nagyokos

2015. jan. 22. 07:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, odamész a szállodában az idegenvezetőhöz, akinél a fakultatív programokra kell jelentkezni és ott megmondják a helyiek, hogy az adott üdülőhelyen hol tudsz ilyesmit csinálni. Ehhez persze angolul vagy németül nem árt beszélni.
2015. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!