Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki tud ajánlani egy aranyos...

Ki tud ajánlani egy aranyos háziállatot? Kutya, macska, hörcsög, kígyó. Bármi ami szerintetek nagyon aranyos lenne otthonra.

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
KUTYA! Emellett nekem bejön még a hörcsög és a vadászgörény.
2015. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9. válaszadó: A háziállatok egyaránt ugyanolyan törődést igényelnek!
2015. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kittycat180 válasza:

Nekem van kutyusom,cicám ill. Volt egy pelém is(nagyon ajánlom a peléket,borzasztó aranyosak csak sajnos nem túl hosszú az élettartamuk)

A kutya bármilyen mérteben tud aranyos lenni, a kutyák alapvetően nagyon kedvesek és szeretik,illetve kötődnek a gazdijukhoz

A cicák... A cicák pedig csak..cicák.Úgy aranyosak ahogy vannak és alapvetően tévhit hogy a macskák gonoszak és hűtlenek.Nekem volt eddig három cicám és most van kettő.Úgy kötődnek hogy le se bírom őket vakarni!Nagyon szeretik a gazdájukat !Viszont ha macskát veszel é skertes házban élsz akkor mindenképp kinti-benti cica az ajánlott 8-10hónapos kortól ki lehet őket engedni,csak előtte meg kell velük ismertetni a környéket.Ha cicát,kutyát szeretnél semmiképp se vegyél!Adoptáld az állatokat,mert sok szeretetre és törődésre van szükségük.És így sokkal nagyobb lesz a kötődés!

2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vadászgörény,Kyoto <3 (ez a neve)
2015. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!