Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatkára van igény?

Milyen állatkára van igény?

Figyelt kérdés
Keveset vagyok otthon,és akkor is általában elég elfoglalt vagyok.Nagyon szeretem az állatokat,ezért arra gondoltam,hogy veszek egy párt,akik azt szaporodhatnának.Nagyon jó érzés,mikor egy madárka tojást rak,vagy a höri egyszer csak elhelyez egy csapat ici-pici hörit.A kicsiket aztán eladnám olcsón,vagy elajándékoznám.(Nem a pénz miatt csinálnám)Milyen állat az,amiből az összesnek találnék gazdit?
2010. febr. 25. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a halak igényelnek a legkevesebb törődést persze a fajta sem mindegy. De természetesen ez nem azt jelenti,hogy nem kell rájuk és az akváriumukra odafigyelned. A kis halakat meg örömmel beveszik az állat kereskedésekben.
2010. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Légy. A csontikat beadhatod a horgászboltba. Ha ennyire nincs időd, még a lakást sem kell rendben tartani, a szemetet sem kell kivinni és akkor garantáltan szaporodnak dögivel. Csak a kukacokat szedd össze időnként, a busás haszon érdekében.
2010. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!