Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem látjuk az elpusztult...

Miért nem látjuk az elpusztult állatokat?

Figyelt kérdés
Sok állat vesz minket körül, városban is ott a rengeteg madár, galamb, rigók, verebek, vagy rágcsálók, kirándulás alkalmával még több élőlényt látunk, hallunk. Hogy van az, hogy alig látunk elpusztult, elhullott állatokat?
2015. máj. 25. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ami nyílt területen van azt eltakarítják, kistestű ragadozók (városban főleg kóbor macskák), varjak megeszik, meg amúgy egy akkora tetem mint egy rigó vagy veréb elég hamar lebomlik. Én az udvarban találtam már néhány madárkoponyát meg különböző kisállatok csontjait bokrok tövében, a legtöbbet szerintem azért nem veszed észre, mert pl. falevelek vagy a nagy fű elfedi vagy olyan helyen van, ahol nem nagyon járnak emberek.
2015. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!