Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted igaz ez a sztori?

Szerinted igaz ez a sztori?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mesélt egy barátjáról akit letámadott valami nagyobb testű kutya, és azt mondta hogy úgy védte meg magát ellene hogy alul felül megtartotta a száját és addig húzta! mig ki nem törte az állkapcsát, hát én ezt nemhiszem el hogy valaki erre képes legyen nem csak erőnlétileg hanem szíve lenne e rá wáááh:S
2010. febr. 26. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Lehetetlen kivitelezni! Mondd meg az ismerősődnek, hogy engedje meg, hogy te nekiugorj és csak harapni fogsz. Ahol éred ott haraphatod, ő meg csak úgy védekezhet, hogy belenyúl a szádba és azt szétfeszítí!! Mire elkapná a szádat, te már beleharaptál vagy 30szor! Még az ujjait is leharapod könnyedén! (A kutya nálad 10szer gyorsabban küzd és 100szor erősebb a harapása!)
2010. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én a nyakát fognám meg, folytószorítással, és után kitörném.
2010. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

dehogyis

én belerúgnéka kutyába, meg amit csak lehet

de ilyen durvát azért nem tennék

:S

2010. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

azért a saját kutyám nem ölném meg ..

inkább szaladnék XDDDDDD

dehogyképes .. : DD

2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Simán el lehet kapni. Egyszer kell jól időzítani, utána már nyert ugyed van, meg egy halott kutyád. Vagy egy kézzel tartod a nyakát, a másikkal beg boxolod teljes erőből, így nem muszáj megölni.
2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen helyzetbe kerülnék én tuti elfutnék eszembe sem jutna még a kutya után nyúlni xD
2010. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de hiddel, ha az életed függ rajta, leeht gondolkodás nélkül megprobálnál kiszabadulni. Különben, ha a földön gvagy, akkor védd a fejed, húzd össze magad, vagy probáld megrugni a kutyát. És felálni. Futni nagyon nem érdemes. Hacsak nem vagy olimpiai távfutó, a kutya utol ér, hacsak nem beteg, vagy sánta. Öszintén? Egy kutya vagy Te vagy a gyorsabb? Gondolkozzatok, a kutya a préda után fut, így vadászik. És benne van az ösztön, hogy ha futsz, utábnad menjen, és lerántson. A rendörök is ráengedik a kutyát arra aki fut, és az esetek 98%-ban a kutya utoléri, és lerántja az embert.
2010. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hát igen gondolom, de abban a pillanatban nemépp ezen gondolkoznék :DD Most így teljesen logikus hogy a kutya gyorsabb :D
2010. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlenül hangzik a sztori... amúgy én sem lennék képes még egy zsebkutya állkapcsát se eltörni, pedig annyi erőm biztosan van, de a szívem nem elég "erős" hozzá. Inkább másképpen próbálnám védeni magam. Tini koromban kutyasétáltatás közben nekem ugrott egy hatalmas németjuhász a kutyafuttatón. Lehettem úgy 16-17 éves (lány). Az első harapásig nem hittem, hogy komolyan gondolja, de akkor rájöttem, hogy baj van. A gazdája rohant és üvöltött, de a kutya nem reagált. Az egész egy pillanat alatt történt: ő harapott, én ököllel rácsaptam a fejére, erre elengedett, ahogy egyet hátralépett már rúgtam is teljes erőből. Az oldalán találtam el, nyüszítve otthagyott. A mai napig ott van a térdemen a sebhely (már 40 vagyok), amit kórházban varrtak össze, mégis sokszor eszembe jut és bánt, hogy akkor eltört a kutya egyik bordája. Érdekes, hogy a gazda nem elnézést kért, hanem másnap (és mág sokáig, mindenkinek) még engem szidott, hogy mit tettem a kutyájával és neki mennyi pénzébe került a gyógyítása.
2010. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18:09-nek csak annyit,hogy nem hiszem el,hogy hagynád!!! :-D


Én is imádom a kutyákat,de amikor a 4 éves lányomat megtámadta a saját kutyánk nem gondolkoztam,hogy élve maradjon-vagy ne!!!!

2010. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!