Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan értesem meg otthon,...

Hogyan értesem meg otthon, hogy a kutyának és a macskáknak ne adjanak "használt olajas" és vizes kenyeret?

Figyelt kérdés

Borzasztó h hányszor mondtam már el h mérgező lehet ez az olaj de nem veszik komolyan. :( Csak én szoktam rendes konzervvel etetni őket de ha nem vagyok otthon akkor szinte moslékot kapnak.. A másik közeli rokonoméknál meg láncon van a kutya nincs sétáltatva na ő sem kap külömb kaját..sőt.

Kétségbe vagyok esve, azt veszem észre h nem tudok rájuk hatni mert azt hiszik h ez így rendben van. Még is mit léphetnék?


2015. szept. 8. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy "eszet nem lehet adni, csak tanácsot". Azt meg nem fogadják meg...

Sajnálom, nem hiszem, hogy sokat tudsz tenni. Esetleg azt teheted, hogy veszel nekik száraz tápot sokat, ha megteheted, és kifejezetten megkéred, hogy ezzel etessék az állatokat.

Sajnos a sötét emberek nem fogják megérteni, hogy miért nem jó ez az "etetés". :(

2015. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!