Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatom legyen?

Milyen háziállatom legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy állatot a szülinapomra. Minden állatot szeretek a pókokon, bogarakon kívűl. A felső pénz határ 50,000 de jó lenne sokkal ezalatt maradni. Ez az ár az állatka ha társas állatkák plusz ketrec vagy terrárium. Olyan állatot szeretnék ami elsősorban megfér egy macska mellett lehet hüllő is kígyó is. Amikre eddig gondoltam: görény,patkány,nyuszi,papagáj,kaméleon,agáma,gekkó,kígyó. A kígyóval az a bajom hogy egereket eszik és nem hiszem hogy lenne szívem neki odaadni... Ezekből kéne választani akár más is szóbajöhet.

2015. okt. 30. 09:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem volt görényem. Patkányokat most tartok. Én a görényre,patkányra, agámára szavazok. Habár az utóbbival nem lehet játszani. Patkányt nem lehet egyedül tartani. Tudok nekik 18 ezres ketrecet ami nagy és persze új (nekem is olyan van) ha amellett döntesz. www.patkanyvarazs.hu (azthiszem hu) + Facebookon is van patkányvarázs csoport. Ha kérdésed van nyugodtan írj :) (nyulat szerintem semmiképp ne)
2015. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hörcsog
2016. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyuszi jó lenne :)
2017. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leopárdgekkó, gabonasikló, axolotl, fürge gyík, csodagekkó, ékszergekkó, madárpók, csíkos szkink, fali gyík, tűzszkink, kékfarú szkink, patkánysikló, szakállas agáma, nyúl, hörcsög, tengerimalac!



A kígyóknak(siklóknak)meg lehet venni az egeret fagyasztottan is! Nekem régen volt patkánysiklóm és gabonasiklóm(külön tartva, nehogy megegyék egymást), és én is "sajnáltam tőlük" a cuki, élő egereket! Ezért az állatkereskedésekben kapható fagyasztott változatot etettem velük! Heti egyszer elég etetni őket. a többi napon mászkál, vagy egy helybe emészt.

2018. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ui.: Nézz utána ezeknek az állatoknak, és a tartásmódjuknak is!
2018. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!