Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tatrsunk lakásban?

Milyen állatot tatrsunk lakásban?

Figyelt kérdés
Kutyát nem szeretnénk, majd csak ha lesz ház. Macskám már volt ,de megmérgezték és így nem biztos, hogy újra szeretnék. De akkor milyen állat lenne jó lakásban?

2015. nov. 7. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kicsi állatokat akkor nyul,horcsog,eger vagy talan hal vagy valamilyen madarat.
2015. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van vele foglalkozni, mennyire gondolod komolyan, milyen céljaid vannak vele, mennyit tudnál anyagilag rászánni? Ezeket nem ártana tudni.
2015. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akvárium függő vagyok, de van yorkink is. Nem vedlik egy helyre piszkít,nem muszáj levinni sétálni emiatt.Nincs szaga. Mindig vidám. Szerintem a legkevesebb gondot okoz egy gazdinak. Nálam a teki,hörcsdög,tengeri stb. egy semmirevaló állat.Nem tudok mit kezdeni velük,0 örömet okoztak nekem. A görény még tetszett de a sok humbuk amit írnak róluk elképesztő....nem tudsz olyan orvosi beavatkozást vagy olyan almot amit ne próbáltam volna, hogy kevésbé legyen büdös. Nem lakásba való szerintem.... Madarak még jó fejek nekem amandína párom volt, nagyon halkan énekelnek,este csöndben vannak és tüneményesek, imádtam őket.
2015. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valamilyen hüllő? Nekem kígyóim és gekkóim is vannak. Imádom őket. Meg persze van egy macska meg egy akvárium.


Utolsónak: azért a yorkit is le kell hordani sétálni

2015. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tény hogy le kell vinni, de ha nem viszed sincs tragédia..a leírtak miatt. Nekem még kaméleonom van ez nem áll tőled messze.. nappalimban egy nagy fikusz fán lakik,kezemből eszik, rámászik a kezemre fel egészen a vállamig,három éve van nálam. Melegítő lámpa,csepegő víz,tücsök beszerzési forrás,sok lámpa körül összefogdosott bogár, kb ennyi.
2015. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!