Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy állat, aki lakásban...

Ha egy állat, aki lakásban volt tartva, meghal, akkor mi lesz vele? Valaki elviszi? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Sajnos erre minden állattartónak fel kell készülnie:(
2015. dec. 29. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A hörcsögeimet eltemettem a kertben. Nyilván bernáthegyit nem tartanak lakásban, azt elviszik, igen. De szerintem a macskákat is el lehet temetni.
2015. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről a gazdinak kell gondoskodnia. Keres neki egy dobozt, belerakja, és elviszi egy olyan helyre, ahol eláshatja. Pl: kertbe, erdőbe. stb. Nagyobb termetű állat elhamvasztását lehet kérni az állatkórházakban.

Szóval nem maradnak a lakásban. Ha erre gondoltál.

2015. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyusziknál pl ez hogy működik?
2015. dec. 29. 20:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kertem, de ha meghalna olyan helyre akarnám rakni, ahol soha nem látom többet mert ha látom, akkor mégjobban fáj, hogy meghalt. Nincs valami szolgálat ami elviszi?
2015. dec. 29. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már két cicám is el van temetve az alattunk lévő fás völgyben. Nekem jó érzés, ha kinézek és tudom kb. hol van a sírjuk. (jól benn a fák között, hogy a sétáltatott kutyák még véletlenül se járjanak arra).
2015. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Amíg lakásban laktunk, csak egy pintyem pusztult el, beraktam egy dobozba és a ház melletti fás részen ástam el. Nyulat is beraknám valamibe, és jó mélyre elásnám valahol a közelben.
2015. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem aranyhörcsögeim meg hullámos papagájaim voltak és lesznek is. Én szépen megágyazok nekik amikor meghalnak (szép rongyokkal) pl. fagyis dobozban. Beragasztom körbe-körbe és a lakáshoz közel eltemetem mivel én panelban lakom. Itt tudom, hogy hol vannak és néha meg szoktam látogatni őket mikor arra járok, mivel azon az úton szoktam kimenni mindenfele, az az út vezet akárhova megyek, ahol ők vannak.
2015. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyepmesternek ez a dolga. Ha kihívod, elviszi. Az illetékest meg lehet találni a városod/falud/kerületed honlapján. Mi a kisállatokat eltemettük, 1 kutyát is, de a nagy kutyámat pl. nem fogom eltemetni a kertben, mert pár év múlva költözünk. Kihívom a gyepmestert. (Vagy ha állatorvosnál kell elaltatni, akkor ott is lehet neki hagyni, ő intézi a továbbiakat.) De lehet hívni házhoz fizetős szolgáltatókat is, vagy vehetsz helyet az állat temetőben. Kinek mennyi pénze van erre a dologra.
2015. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 elwera ***** válasza:
100%
Egyszer lent voltam az állatorvosnál, és valaki felhívta hogy a hörcsöge megdöglött. Azt javasolták dobja a kukába, mert ha otthagyja náluk, kell fizetni 3 ezret.
2015. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is a kuka a legegyszerűbb, ásó sincs minden lakásban... sajnos a mai ember elszokott a kétkezi munkától, kertműveléstől.
2016. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!