Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha én nem igazan...

Az baj, ha én nem igazan szeretem a kutyakat?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom ilyen kutyamanias es olyanokat mond, hogy aki nem szereti oket nem jo ember... hat en a macskakat imadom es nekem eddig csak macskam volt. A kutyaval az a problemam, hogy sok eleg budos, meg ha ugralnak azt se szeretem, meg ha kajat kunyiznak amikor eszem... most velem van a baj?? Vagy tenyleg nem vagyok emiatt jo ember?:/
2016. máj. 15. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinek magánügye, hogy melyik állatokat szereti jobban és melyikeket kevésbé.
2016. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%

Figyelj, én ugyanígy vagyok, csak a macskákkal. Olyan büdösek, a macska pisiről és kakiról nem is beszélve, főleg, ha esik rá egy kis eső.

Szóval nem hinném, hogy emiatt rossz ember lennél, én legalábbis nem érzem magam annak.:)

17/L

2016. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Arra szokták mondani,hogy nem jó ember aki nem szereti az állatokat,de ha te a macskákat szereted akkor ez rád nem igaz! És nem baj ,ha nem szeretsz minden állatot! :)
2016. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Mond neki, hogy szerinted meg az nem jó ember, aki olyanokat mond, hogy "Nem jó ember az, aki nem szereti a kutyákat".
2016. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

addig amíg nem bántod őket, nem baj


viszont nem tudom megérteni azokat, akik szeretnek egy szőrös szeretetgombócot (legyen akár macska vagy kutya, vagy rágcsáló)

2016. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Soha sem bantanam oket! Csak ugy annyira nem szeretem simogatni meg szeretgetni sem, foleg ha kicsit budi.
2016. máj. 15. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meg a rovarokat nem szeretem és én sem érzem magam rossz embernek.

Van aki madárpókot tart, meg tenyerébe veszi a sáskát, meg a szarvas bogarat meg minden hasonlót. Na én meg ezekre nem lennék képes.

Nem kell mindenkinek minden állatot szeretnie.

2016. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a kutyák nem büdösek...

a kutyának kutya szaga van, ahogy a macskáknak is megvan a saját szaguk, mint bármelyik más élőlénynek a földön

2016. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Hitler imádta a kutyákat.
2016. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Addig nem baj, amíg nem veszel magadhoz egyet. Én pont így vagyok a macskákkal. Nem szeretem, nem is tartom.
2016. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!