Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha én nem igazan...

Az baj, ha én nem igazan szeretem a kutyakat?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom ilyen kutyamanias es olyanokat mond, hogy aki nem szereti oket nem jo ember... hat en a macskakat imadom es nekem eddig csak macskam volt. A kutyaval az a problemam, hogy sok eleg budos, meg ha ugralnak azt se szeretem, meg ha kajat kunyiznak amikor eszem... most velem van a baj?? Vagy tenyleg nem vagyok emiatt jo ember?:/
2016. máj. 15. 19:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
40%
Dehogy baj, mindenki mas. En pl a macska szagat nem szeretem, a kutyamon meg semmi rosszat nem erzek, a cicam folyamat vernyog, kinezi a kajat a szambol,nem hagy beken ha latja hogy eszek, mikozben a kutyamat nem erdekli a dolog. 😀 Ez is mint az embereknel, szemelyiseg fuggo, hogy hogyan viselkednek. Amugy en kutyas vagyok, mindig is imadtam oket, ez mar igy is marad 😊 De elvagyok a cicakkal is es barmi mas allattal. Allatbarat vagyok, ha te nem lennel az, na akkor az lenne baj 😊 Igy viszont semmi problema sincs ezzel.
2016. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22%
A macska még néha büdösebb is... Ha te jobban érzed a kutyákon a szagot az azért van mert általában a macskákat bent tartják a kutyákat meg kint. A kutyákat meg le lehet szoktatni az ugrálásról. És a macska is kunyiz kaját. Van még kérdésed? :)
2016. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valójában amiket te itt felhoztál példaknak h mért nem annyira szereted a kutyákat... 1 kivételével az összes nevelés kérdése... A büdösség meg simán megoldható...


de ettől fügetlenül van aki a kutyákat van aki a macskákat van aki a békákat, pókokat stb. nem szereti annyir.. ahány ember annyi féle vélemény.. de ettől még nem leszel rossz... :)

2016. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!