Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyasétáltatás vállalás?

Kutyasétáltatás vállalás?

Figyelt kérdés

Ezekre vannak jelentkezők? Mármint úgy értem, ha adnék fel hirdetést, hogy szívesen vinnék el kutyákat sétálni, akkor jelentkeznének rá?

Az indok amiért csinálnám szívesen: nagyon szeretem a kutyákat és én jelenleg most egyet se tarthatok :( és a nyári szünetben am is eléggé unatkozok.. ezért gondoltam arra, hogy másoknak ezzel besegítenék és foglalkozhatnék a kedvenc állataimmal :)


Hallottatok már ilyenről vmi hírt?

17/L


2016. júl. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze, jelentkeznének. Szerintem próbálkozz olyan városokban ahol sok a panel, illetve ami kicsit gazdagabb környék.
2016. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már annyira nem keresett dolog ez. Még ha te becsületes is vagy mások ezt nem tudják és félnek. Vagy csak simán inkább ők sétáltatnak.
2016. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Pesten van ilyen, tudok róla! Sok idős van akinek szüksége van erre, vagy aki dolgozik és nem nagyon ér rá! Klassz dolog szerintem!
2016. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Azért megpróbálkozok akkor vele, végülis nem veszíthetek vele semmit.:)

2016. júl. 14. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod, de nem hiszem, hogy manapság sokan bíznának idegenre kutyát. Inkább ismerősi körben lenne érdemes próbálkozni.

Viszont elmehetnél egy menhelyre önkéntesnek. Az ottani kennelben élő kutyák nagyon boldogok lesznek, ha kiviszed őket sétálni :) (Én is szoktam járni).

2016. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyeknél szokott lenni ilyen lehetőség. Vagy diákmunkában dolgozz ott és akkor sétáltathatod őket bár menhelye válogatja, hogy van-e lehetőség sétáltatni.
2016. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Mindenkinek ment a zöld kéz!^^

2016. júl. 18. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!