Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma kutyasétáltatás közben...

Ma kutyasétáltatás közben találkoztam egy gazdátlan kis palotapincsivel. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Gyönyörű szőre volt és rajta volt a hám. Szóval biztosan elszökött valahonnan vagy nemtudom:/ de annyira idegesít hogy egy ilyen kis kutya kint járkál egyedül a városban. De hazahozni nem tudom, hogy plakátokat tegyek ki hogy a gazdája jelentkezzen érte. Akkor mit csináljak?


előre köszi a segítséget. lehet, hogy nagy ügyet csinálok ebből de így is már annyi éhező kutya van az utcán:(


2010. szept. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos meg lesz a gazdája, már tutira keresi a gazdi.
2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nyuszko de gammaŸ válasza:
Teljes mértékben egyetértek veled!És gonoszságnak tartom hogy az utcán kóborló kutyusokat összeszedik, és ha nem jön értük egy gazdi, lelövik, eloltják.Én szurkolok neked, hogy megtaláld a tulajt!
2010. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyuszkó hogy értve oltják el?Mi ez máglya? nem amúgy elaltatják akart lenni ugye?

Sajnos ha egy kutyának súlyos betegsége van menhelyen is elaltatják..és szerintem jobb is úgy neki, mint hogy szenvedjen szegényke.Amikor látok kóbor kutyust telefonálok a szegedi tappancs menhelynek és a rádió88-hoz akik beolvassák és aznap elviszik a kutyust olyan helyre ahol meleg van eszik iszik és nem kinn a cudar hidegbe van

2010. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de most hol van a kutya? Hol láttad?
2010. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"elviszik a kutyust olyan helyre ahol meleg van eszik iszik és nem kinn a cudar hidegbe van"


Az ugye megvan, hogy a kutya eredetileg (minő meglepetés) vadon élő állat volna. Tud magának élelmet, vizet szerezni és köszöni szépen, nagyon jól megvan odakint is.


Bírom, amikor az emberek kivetítik emberi voltukat más élőlényekre (jelen esetben kutya) és azt gondolják "ami nekem rossz, az neki is rossz, ami nekem jó, az neki is jó". Pedig nem.


[[pah, megint buktam pár %-ot...]]

2010. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem szavazlak le:)

de azért nemhinném hogy annyira "megvan" egy kóbor kutya az utcán amikor kilógnak a bordái úgy le van soványodva és a kukákat túrja hogy egyen valamit és a pocsolyákból iszik. és az még oké hogy egy nagytestű kutya jobban bírja de egy kistestű ami még a térdemig sem ér.. kicsit más:/

2010. szept. 29. 17:41
 7/7 A kérdező kommentje:

amúgy a városban láttam mert ott sok az emeletesház (én is abban lakom) és ott eléggé divat lett a palotapincsi szóval biztos onnan tűnt el. Visszamentünk (a kutyámmal:) ) keresni de már nem találtuk.. vagy megtalálták, vagy hazavitték, vagy még messzebb elszökött:(

de amikor megtaláltam akkor körbenéztünk a városban mert követett. de senki nem kereste:/

2010. szept. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!