Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Harmadik háziállatot szeretnék...

Harmadik háziállatot szeretnék de milyet vegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az állatokat és ha rajtam mulna mindenféle állatom lenne de a szüleim meg lennének állatok nélkül.Csak egyet vehetek és nem lehet rágcsáló,hal,hüllő,rovar,kutya,macska és nagyobb egy hullámos papagájnál és a tartása legyen olcsó és kis helyet foglaljon és legyen csendes.A válaszokat előre is köszönöm.
2016. szept. 8. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted az állatokat, akkor azt nézed, hogy nekik mi a legjobb. Szerintem ilyen körülmények közt nem sokan éreznék jól magukat, és félek, hogy a szüleid esetleg még több gondot találnának az állattartásban. Szerintem sokkal jobban jársz, ha inkább elmész önkénteskedni egy menhelyre.
2016. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindent kizártál, nincs ötletem.
2016. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Achát csiga lenne a legjobb, bár az hüllõ. Viszont nem zavarna, nincs vele sok munka, stb.

Különben meg katica farm :)

2016. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A csiga nem hüllő, hanem puhatestű. :)
2016. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között egy állatnak se lenne jó. Azt vettem le,hogy minden kizárva. A szüleid nem éppen állat "függőek". Tehát jobb választás hagyni az egészet
2016. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"tartása legyen olcsó és kis helyet foglaljon és legyen csendes"


pormacska, plüss? más nem nagyon van. az állatnak is vannak igényei pl nagy hely, megfelelő kaja, szükség esetén orvosi ellátás. Ez mind pénz.. +kizartad a rágcsálókat meg kb az összes fajt. Így nehéz tanácsot adnu

2016. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen állat nincs XD

Maradj a megszokott püssnél.

2016. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Patricia918 válasza:

Szia!

Az előző válaszolóknak igazat adok. Nem nagyon éreznék magukat jól az állatok, ha ilyenek a körülmények nálad. De ha mindenáron szeretnél még egyet, és a nem felsoroltak közé tartozik, a pókot ajánlanám. Terráriumba, bár nem hiszem, hogy olcsóbb egy cicánál.

Ha mégsem, ajánlanám az állatkerti diákmunkát. 😃😊

2016. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!