Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Más is szereti a kicsit dagi...

Más is szereti a kicsit dagi állatokat?

Figyelt kérdés
Én imádom ha akár egy kutya, akár egy nyuszi, vagy bármilyen kisállat dagi, mert akkor jól lehet dögönyözni. Arról már nem is beszélve, hogy nincs rosszabb látvány egy gebe állatnál.
2010. ápr. 23. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Az én cicáám is dagi volt kiskorában és a kedvenc pacííím is dagikaah.:) tehátigen
2010. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon sajnálom ha ilyet látok és mérges vagyok a gazdájára amiért hagyja elhízni szegény állatot, aki így nehezebben mozog és sok betegségnek van kitéve!
2010. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hány kg-os lehet az a vörös cicus a képen???

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hú, de sok linket írtam!
2010. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 2. linkhez:

[link]

Jó, mi!?

2010. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szó szerint állatkínzás ilyen kövérre felhizlalni az állatokat,nem elég, hogy az emberek már olyan kövérek hogy egyesek az ajtón se tudnak beférni még az állatainkat is felhizlaljuk. A kutyák és macskák ragadozók eredetileg, és maguknak kell elkapniuk a zsákmányt, így egyáltalán nem hízhatnának el. a nyúl meg zsákmányállat, neki meg pláne sportosnak kel lennie, hogy elszaladhasson a ragadozó elől, ezek, ösztönök, nem írhatjuk ki belőlük. Minden fajtatiszta házi kedvencnek megvan a standard súlya és ehhez kéne tartanunk magunkat.

az én nyulam egyáltalán nem kövér mégis lehet dögönyözni.

2010. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!