Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Áldoztok pénzt idegen állatok...

Áldoztok pénzt idegen állatok meggyógyítására?

Figyelt kérdés

Tegnap a kutyánk éjszaka elkapott egy buta cicát a kertben. A kutya sajnos olyan kárt tett benne, hogy 10 perc alatt meghalt.

Az állatkórházat rögtön felhívtuk, hogy beviszünk egy cicát, hátha lehet vele kezdeni valamit, ha meg esetleg nem, akkor legalább altassák el.

A dokinő megkérdezte illetve tudatta, hogy a költségeket nekünk kell állni, mégha nem is a mi állatunk.

Természetesen tudtuk, hiszen nem egyszer vittünk már be elütött kutyust, cicust, amit a saját pénzünkön gyógyíttattunk kisebb-nagyobb sikerrel.


Ez olyan nagy dolog? Én azt hittem, hogy ez természetes.


2010. ápr. 23. 22:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ja rendben és köszi :)
2010. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A legmegdöbbentőbb az számomra,hogy az emberek a saját állataikra nem áldoznak egy vasat sem.

És ehhez nem feltétlenül kell egyszerű útszéli mix fajtájú kutyának, macskának lennie.Mert nem egyszer olvastam itt olyat, hogy a gyereknek a szülők vettek egy kutyust, de ha valami baj éri az állatot, akkor már nem áldoznak rá.

2010. ápr. 23. 22:53
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Fekete rigót vittem be az állatkorházba, akit macska szedett szét.Sajnos a vizsgáló asztalon meghalt. A végén nem engedett fizetni az állatorvos, de megtettem volna, hogy megmentsem az életét.:(
2010. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%

Én ha anyummal találnék ilyet nem hiszem hogy bevinnénk (de szoktam győzködni h segítsünk rajtaa..) de aztán mindig úgy dönt hogy úgy sem tudunk vele mit csinálni -.- multkor a kukába dobtak be pár hetes kiscicákat és nem tudtuk őket kihalászni (mert ilyen palack gyűjtő volt..) egész nap sírtam. de biztos hogyha lesz saját keresetem akkor segíteni fogok.^^ és amúgy szép tőletek !:)

14L

2010. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pati műtétjére utaltam pénzt a Noé számlájára. Azóta a pati szépen lábazodik. Én áldozok a saját állataimra is pénzt, járunk rendszeresen orvoshoz, és épp elég hörim daganatos ahhoz, hogy Tatjánának segítsek, hisz ő menthető állapotban volt.
2010. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is segítek ahogy tudok! Most hoztam el egy vemhes cicát, mert a mamám nem szívleli a macskákat. Megtűri őket enni is ad nekik, de semmi többet. Megmonta, ha idefial a cica agyoncsapja őket mert nem tud mit kezdeni a kicsikkel. Ezért elcsentem a tudta nélkül, és elrejtettem nálunk, a nyúlólban. Nem akartam, hogy megtudják a többiek, mert akkor nem tudnák elengedni őket, és már így is van három cicánk 1 kutyánk, 5 tenegerimalink, meg 2 törpehörink. A cica az elhozás után 2 nappal megfialt, de csak 1 cica volt a hasában. A mama beteg lett, ezért elvitttem dokihoz, aki megvizsgálta és adott neki antibiotikumot, meg felírt gyógyszert, és mivel most nem állok túl fényesen anyagilag (saját cica ivartalaníttatása) - ezért azt mondta, hogy majd rendezzük a dolgot. Ha jól lesznek, akkor ők is elmennek ivartalanításra...
2010. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

mi az a pati? -.-


egyébként de durva ez, hogy palackozóba dobják a kiscicákat :O őket is bekéne dobni vlmi sötét, kis helyre, ahonnan nincs kiút

2010. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
pati=Patkány
2010. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%

sziasztok mi pl. befogadtunk egy kóbor cicát aki nagyon beteg volt saját pénzen kigyógyítottuk kb. 30 ezer Ft és ez csak az orvos de nagyon szép kandúr cica lett belőle.

Mikor megérkezett 7 dkg volt ez 4-5 hónapja volt most 5 kiló körül van és nem soká apuka lesz!a másik cicám ha ember lenne plazacica lenne a befogadott pedig "tróger" imádják egymást és én is őket!

2010. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
nemmindenki teheti meg h fizeti a drága orvosi ellátását egy talált kutyának.
2010. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!