Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire tartjatok jo...

Ti mennyire tartjatok jo otletnek a kivansag gyongyot?

Figyelt kérdés

Olvastam interneten,hogy lehet venni szettben kivansag gyongyot,ahol az elo kagylobol kell kiszedni a gyongyot,vagyis gondolom megolni a kagylot.Nem morbid szerintetek ez egy kicsit?Foleg,hogy a kagylot egy kis vizes dobozkabol lehet kivenni..


Koszonom a valaszokat.



#kínzás #kagyló #gyöngy #tenyesztett gyongy
2016. nov. 3. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

De, szerintem nagyon morbid.

Sajna vannak ilyenek, nekem az élő aranyhalas kulcstartó vagy mi ugrik be, brrr.


A homo sapiens nem egy kedves faj. Persze vannak OK egyedei, de a faj maga nagyon kegyetlen más fajokkal (s persze rengeteget ki is irt).

2016. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem élő a kagyló, alkoholban vantartósítva.
2016. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves Elso valaszolo! Koszonom,akkor jol gondoltam...Nem is ertem mi a jo ebbe...Ha csinalnanak egy az eredetihez hu utanzatot az is ugyanolyan hatasu lenne,meg meg is vennem.


Masodik valaszolo:Honnan tudod?A leiras alapjan nekem uy tunik,hogy elo..

2016. nov. 3. 00:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Élő aranyhalas? Annak meg mi értelme? Mire hazaérsz vele megfullad. Ha meg vizes tokban van és él, akkor meg etetni kell? (Na és mozogni hogy tud?) Ez valami vicc?
2016. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo.


Kinaban divat.Tapanyaggal dusitott vizben van,igen a hal...

2016. nov. 3. 01:14
 6/14 Platypus ***** válasza:
100%

A kagyló nem élő, ez kvázi egy kagylókonzerv, éppen csak nem megeszed hanem a gyöngyöt szeded ki belőle. Abba bele lehet kötni, hogy tulajdonképpen egy öncélú hülyeség miatt halt meg a kagyló, de technikailag semmivel sem rosszabb a halála, mint azoknak amiket étkezési célra tartósítanak.


Az aranyhalas kulcstartó egy teljesen más kategória, az undorító állatkínzás amiért egy normális országban seperc alatt lecsuknák az elkövetőket. A tápanyag a vízben úgy kamu ahogy van, a halak néhány óra alatt megfulladnak az oxigénhiánytól.

2016. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!


Koszonom szepen.Honnan tudod,hogy mar nem el?

2016. nov. 3. 11:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha élne, max kalapáccsal lehetne feltörni, akkor meg esélyes, hogy a gyöngynek is annyi. Illetve alkoholos, légmentesen lezárt konzervben elég kézenfekvő hogy nem él.
2016. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem elo kagylot is szet lehet bontani kessel.


Hol olvastad,hogy alkoholos vizben van?


Kaptam privatban linket,meg nem olvastam.


Igy azert megnyugodtam...

2016. nov. 3. 11:12
 10/14 A kérdező kommentje:

Kulcstarto:Nem kamu!


Teknosoket is tartanak benne.:(

2016. nov. 3. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!