Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora nagy baj, hogy...

Miért ekkora nagy baj, hogy ők a legjobb barátaim?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt kapom mostanság,hogy mennyire gáz,hogy az állataimat tartom a legjobb barátaimnak.Hörcsögről Kutyáról és Macskáról lenne szó.Elpusztult a hörim akit imádtam egyből kaptam a beszólogatásokat,hogy én mégis miért sírok ennyit egy nyamvadt hörcsögért?Meg,hogyha ez továbbra is így marad,hogy úgymond szerelmeim az állataim akkor nem lesz soha boldog párkapcsolatom.Emberi barátaim is vannak de az állatimhoz sokkal jobban ragaszkodom.Az hittem ezek az emberek a barátaim de tévedtem miért nem lehet elfogadni,hogy imádom az állataimat?
2016. nov. 5. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. mint Te. Ezzel semmi baj nincs, csak irigyek, hogy neked vannak ilyen jó barátaik nekik meg nincsenek vagy másik tippem, hogy még sosem szerettek egy állatot sem. Én egy hétig nem mentem iskolába, mert beteg volt a kutyám (nagyon beteg) és eközben a hátam mögött, az iskolában olyanokat mondogattak, hogy "Remélem meghal" meg "Úgyis meg fog halni" . Az ilyen embereket magasról le kell szarni, az állataid mindig ott lesznek neked.
2016. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom. Én is imádom az állataimat. Talán pont azért,mert az emberek megbízhatatlanok. Attól még ugyan úgy lesz boldog párkapcsolatod. Mond meg a ,,barátaidnak,, hogy neked legalább vannak olyan szeretteid akik viszont szeretnek téged és nem egész nap a kockulással töltöd az időd,mint az aberrált ,,barátaid,,. (Aberrált: beteg,nem normális)
2016. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Én se értem az ilyeneket. Ezek nem is emberek, hanem lelketlen férgek.

Én is nagyon szeretem az állatokat és a suliban sokszor csúfoltak emiatt. Pl. az egyik lánynak volt egy kötött sálja és a másik csaj meg ezt mondta nekem: "Nem szólsz rá, hogy állatból készült sálat visel?" A lány ezt meghallotta és mérges lett. Jól lehülyézte őt az egész osztály előtt! Mondta, hogy ő sosem viselne ilyesmit, mert UNDORÍTÓ! Hozzátette, hogy lehet az, hogy nem képes megkülönböztetni egy állatbőrt egy kötött ruhadarabbal?

2016. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem 3-as. Te azért férgezel le egy lányt, mert azt mondta sosem viselne állatból készültet a nyakán, és, hogy ez mennyire undorító?

Az undorítót arra értette, hogy vannak akik állatból készült ruháházatot viselnek, és azt talán nem kellene. Erre értette az undorítót, és nem arra, hogy ne érjen hozzá a bőréhez.

2016. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es: én azokat tartom férgeknek, akik rosszindulatú megjegyzéseket tesznek az állatokról. Mint ahogy az 1-es mesélte, hogy milyen gonosz dolgokat mondtak a kutyájáról.

Az a lány (akié volt a kötött sál) azért lett mérges a másik csajra, mert úgy érezte megjegyzéseket akart tenni a sáljáról. Másrészt ő is szereti és tiszteli az állatokat, ezért nem viselne állatból készült dolgot. Erre mondta, hogy undorító, mert leölik őket és az ember meg élvezettel viseli őket.

2016. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen félreérhető volt a kommented, melyet lehet akár így, akár úgy is értelmezni.

A többi részével én is egyetértek. Aki az állatokat bántja, az egy féreg.

2016. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!