Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Legtöbb ember miért a kutyákat...

Legtöbb ember miért a kutyákat meg a lovakat szereti legjobban?

Figyelt kérdés
A kutyák büdösek, a lovak meg nagytestűek, veszélyesek és egyik állat sem fingik olyan hangosakat.

2017. jan. 15. 14:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ember is veszélyes...


Én pl. a hüllőkért vagyok oda

2017. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
37%
Ez olyan, mint pl. miért a rózsaszín a kislányok kedvenc színe
2017. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én a saját környezetemben tapasztaltam olyat, hogy valaki azért kezdte el a lovakat szeretni, mert körülötte kb. mindenki azt szerette, és hát ez a "divat", gondolta akkor neki is szeretni kell...elég fura de így van.
2017. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%

Szeretem a lovakat, mert nagytestűek, erősek, ám még sose lovagoltam, de ez az egyik célom. A kutyákhoz meg hozzánövünk akarva- akaratlanul ugyanúgy, mint a macskákhoz, ám nagyon hűségesek és megérdemlik a szeretetet.

18/L

2017. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyerekkorban kezdődik, egy csomó mesében a kutyák a jófiúk, kedvesek, ők mentik meg a gazdit, stb, a ló meg olyan nagy és méltóságteljes és egy városi gyereket általában lenyűgöz egy ekkora benga állat pláne ha szép és még a hátára is lehet ülni :D
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én sem értem mert nekem meg a nyúl a kedvenc állatom, igaz csak a macska mellett :)
2017. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!