Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meg lehet idézni a kutyám...

Meg lehet idézni a kutyám szellemét?

Figyelt kérdés

Nagyon hianyzik nemreg halt meg ,de semmi tobbet csak el szeretnek koszonni tole megmondani neki hogy szeretem es hogy orokke hianyzozni fog es latni szeretnem semmi tobbet...

Lehetseges ez?Baromira hianyzik :(



2017. jan. 24. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Természzatesen. Amikor csak akarod.
2017. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De most komolyan....ezt hogy erted??

Nem csak ugy akarom hogy beszelek a plafonhoz es nincs is itt hanem tenxleg latni szeretnem

2017. jan. 24. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
pénzért bármit meglehet..
2017. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
?
2017. jan. 24. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard! Hadd pihenjen békében, tudja ő, hogy szereted, de ha nem hagyod, hogy átmenjen a túlvilágra, akkor itt rekedhet.

Nekem volt ijesztő élményem a meghalt kutyánkkal kapcsolatban, nem kellemes, ne vágyj ilyenre.

2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a kutyák szelleme hogy "működik", de lehet hogy még jelen van. Beszélj a "levegőnek", van rá esély hogy meghallja.


Írhatsz levelet is, vagy rajzolj neki ami a szeretetedet jelképezi, vagy nyomtass közös képet rólatok (csinálhatsz kollázst is) a kész művet pedig ásd el mellé vagy égesd el. (tudod, a füst felfele száll, amerre ő van, biztos megkapja :D)


A lelkét viszont ne háborgasd. Tudod hogy van a sírfelirat: "Nyugodjon békében"

Gyászold meg, végezd el esetleg amit fent leírtam (én hiszek benne ha működik - de ha netán mégsem, neked biztosan okoz némi vígaszt, és biztosan nem akarná a kutyád hogy érte bánkódj) aztán engedd el, hadd legyen szabad a lelke.

2017. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!