Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fol a kutyám...

Hogyan dolgozzam fol a kutyám halalat?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint egy honapja tortent de meg mindig teljesen hihetetlen es nem is tudom mikor aludtam normalisan utoljara...

Rettentoen hianyzik semmihez nincs semmi kedvem

Van megegy kutyusom es ot is nagyon szeretem

De mit csinaljak?mikor lesz ennek vege?letezik olyan hogy kiszarad a konnycsatorna mer ennyi sirastol kicsit csodalon hogy meg nem tortent meg?!



2017. jan. 27. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàlom a kutyusod!:(

De ne a rosszra gondolj, pròbàlj meg a szèp emlèkekre gondolni ròla ès sok sok szeretetet adni a màsik kutyusnak! Ne sirj annyit hiszen kèpzeld csak el milyen szomorù lenne ha ezt èreznè rajtad! Fel a fejjel :)

2017. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gyászolni kell, ez lehet pici hosszú és fájdalmas folyamat, de ennek meg kell lennie, hogy utána egy új kiskutyád legyen, aki majd segít majd a bánaton :)


tudom hogy elfelejteni egy másik kutyával se lesz könnyű, de nem is kell elfelejteni, hanem élvezni az új kutya társaságát

2017. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsikém majd' 2 éve halt meg. De még egy évvel a halála után is volt olyan,hogy sírtam miatta és ha most eszembe jut, érzékenyebb pillanatomban elsírnám magam. Semmit nem tudsz ellene tenni. Szeresd a másikat, az valamelyest kárpótol. Nagyon nehéz dolog ez. :(
2017. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia. Nagyon sajnalom a kiskutyusod. Az én kincsem két éve halt meg és még mindíg gombóc van a torkomban ha rá gondolok :'(

Nekem sokat segitett az hogy régi képeket nézegettem róla és hogy mindig azt mondogattam magamnak hogy figyel engem és jó helyen van.

2017. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom a ti kutyijaitokat is :(

Hat igen jobb helyen van mintha maradt volna ebben a betegsegben ugysem elhetett volna soha rendes kutya eletet :( veseelégtelensége volt az enyemnek :"(

2017. jan. 29. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a másik kutyád is meghal, azt ugyanúgy fogod sajnálni. Addig örömet okoz, amíg él, de a halálával fájdalmat. Na én ezért nem veszek kutyát. Meg semmilyen állatot.
2017. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én drága kutyusom 2009-ben halt meg, vele nőttem fel. 1 évig szenvedtem a hiányától. Első hónap volt a legrosszabb, de a gyász időszakán mindenki átesik. Engedd magad, sosem fogod elfelejteni. :) Én minden nap gondolok rá, és a tenyeremmel még mindig érzem a finom husky bundáját <3 Hiányzik nagyon, de arra gondolok, amit adott nekem. :)
2017. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) :(
2017. jan. 30. 16:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat en mikor nagyon szomoru vagyok altalaban rajzolni szoktam es azok tok jol sikerulnek de ugye nem mindig van lehetosegem rajzolni... :(
2017. jan. 30. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van lehetőséged, akkor rajzolj. Ez is a gyász feldolgozásának egyik módja. :)
2017. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!