Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

Szerinten kutya. 😊

Nem bírom a macskákat, most is mászkál egy a tetőn. 😠

Nemeteket is írjátok oda! 😊

Én F.



2017. jan. 31. 22:55
1 2 3 4
 11/40 opened paradise válasza:
83%

Blöki.

22/F


De amúgy minden állatot szeretek. A környéken van egy lány,rendszeresen malacot sétáltat. Na az a non plusz ultra!:D

2017. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
12%
Nálam az a fazékba való pörköltnek.Nem sétáltatni.....
2017. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
22%
Járni akarsz vele? Vagy mire kell? Kategória..
2017. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
33%
amíg nincs kert addig macsek. Ha van kert akk kutya IS. de kutyakutya, nem ilyen zsebrobot v mi a fene ami most divat...
2017. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem, ráadásul az állatszex büntetendő, nem tudom mit keres ez ebben a kategóriában. Kérdező nem kicsit perverz.
2017. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Miért kelle egyből rosszra gondolni? De igaz az, hogy rossz, aki rosszra gondol.

Párkapcsolatban lehet téma a háziállat.

2017. febr. 1. 02:48
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Cica. Nem csak kutyával lehet közeli kapcsolata az embernek. Attól még, hogy a macska önállóbb állat, úgyanúgy tudja szeretni a gazdáját.
2017. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
82%

Mindkettő, de mindkettő a maga módján. A macskákat előnyben részesítem, mert lakásban lakom, és igazi kis egyéniségek. Hosszú szőrű, bújós, bolondos kis oroszlánom van. (Az tévhit, hogy a macska nem tud emberhez ragaszkodó lenni vagy nem tanítható. Az, DE nem olyan formában, mint egy kutya.)


Ha kertes házba költözök a jövőben, kinti-benti tartással egy nagy bundás, medveszerű kutyát vennék. A kutyák is imádnivalóak. Más módon taníthatóak, más jellegű a kapcsolat velük.


Felesleges összehasonlítani.


N

2017. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
49%
Hülye, aki szerint kutya nem való lakásba. Csivava, bulldog, uszkár és sok más, nem is maradna meg kinnt. A gazda mellett jobb sok fajtának. Az is hülye, aki szerint csak a nagytestű kutya kutya.
2017. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő. Van is mindkettő :)
2017. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!