Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

Szerinten kutya. 😊

Nem bírom a macskákat, most is mászkál egy a tetőn. 😠

Nemeteket is írjátok oda! 😊

Én F.



2017. jan. 31. 22:55
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
100%
Pasi vagyok és macskás. Nincs olyan h ffi ink kutyás v nő ink bármi más....
2017. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
85%

"Nem bírom, amiket képvisel a macska, érthetően fogalmazva."


Miért mit képvisel a macska ? :D Neonáci nézeteket vagy mit?

2017. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Okos vagy.
2017. febr. 1. 14:19
 34/40 anonim ***** válasza:
Mind2, de inkább kutya, mert "több" mindent lehet vele csinálni. De kutyából is csak olyan, amit lehet "hajtani", lehet vele sportolni, különben megette a fene :D
2017. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Utolsó..mire gondolsz több minden alatt? XD
2017. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Okos vagyok? :D Talán érteni kéne az iróniát. Meg megtanulni fogalmazni. Szerencsétlen.


A macska meg nem "képvisel" semmit, ugyanolyan élőlény mint a többi, max a hülye ember lát bele dolgokat. El nem tudom képzelni szerinted egy macska mit képviselhet :D

2017. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

A fekete macska pl balszerencsét 😂 ,meg hasonlo hülyeségek.

Kutyaval pl lehet sétálni,futni,kirándulni. Versenyekre járni,pl mint az enyémmel sulyhúzás,örzövédő versenyek,ügyeségi stb. Töbmindenre tanitható mint egy macska és könnyebb is tanítani.

2017. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Bármit képviselhetsz, egy barna hajat is.
2017. febr. 2. 11:14
 39/40 anonim válasza:
52%

Cicaa *-* :D 15/L

Vannak amúgy kutyafajták is amiket szeretek, de nem lenne se időm, se türelmem ahhoz, hogy mindig sétáltatni vigyem, stb, a nagyobb kutyáktól pedig kiskorom óta kicsit tartok szóval az szóba sem jöhet :D A pici kutyusokat pedig nagyon nem szeretem, szerintem nem cukik xD

15/L

2017. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Van egy border collie-m, és ha elköltöztem a szüleimtől szeretnék egy ragdoll-t vagy egy perzsa cicát(csincsillás szőrzettel). Lány vagyok. Nálam ez fajtákra oszlik el, hogy kedvelem-e a kutyát vagy macskát, például a kistestű kutyákat nem annyira preferálom (persze ha ismerősnél vagyok és apró kutyája van ugyanúgy agyondögönyözöm) és a macskáknál valahogy csak a hosszú szőrűek fognak meg. :)
2017. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!