Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska?

Kutya vagy macska?

Figyelt kérdés

Szerinten kutya. 😊

Nem bírom a macskákat, most is mászkál egy a tetőn. 😠

Nemeteket is írjátok oda! 😊

Én F.



2017. jan. 31. 22:55
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Ne legyetek eltévedve, ők nem tudnak szeretni. :)
2017. febr. 1. 10:04
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt feltenned a kérdést, ha csak vitatkozni tudsz. Van a ki a macskákat szereti jobban, van aki a kutyákat. Pont.
2017. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nemekhez próbáltam kötni a kérdést. A férfiak szerintem kutyásabbak.
2017. febr. 1. 10:28
 24/40 anonim ***** válasza:

#19

Uszkárunk (is) van, mikor jöttek a hidegek, akkor megpróbáltuk becsalogatni a házba, behoztuk a pokrócát is, hogy érezze a saját szagát és tudja, hogy az az ő helye, simogattuk, minden... Körberohant a lakáson, végigszaglászott mindent, majd odaállt a bejárati ajtóhoz, bámulta, és csóválta a farkát, hogy eresszük már be. Szóval a miénk bent nem marad meg :) Az öreg uszkárunkat eleinte lakásban tartottuk anno, de láttuk rajta, hogy mikor kertesbe költöztünk, akkor mennyivel boldogabb odakint.


Kérdező:

Mi az, hogy nem tudnak szeretni? :D Persze, van pár fura macska, nekünk is az egyik macskánk retteg tőlünk, nem jön a közelünkbe, és alig van itthon (SOHA nem bántottuk, se senki más, és nálunk született pedig), de nem mind ilyen, a másik macskánkat pl anyu "mentette" haza a munkahelyéről, ahol az anyja otthagyta a kapunál ahol a kamionok mászkálnak, az út közepén a kiscicáját, és felé se bagózott, akárhogy sírt... szóval anyu hazahozta, elvittük állatorvoshoz, felneveltük, most már felnőtt, és le se lehet vakarni, amint kitesszük a lábunkat, egyből ott van, játszik, dörgölőzik, dorombol, nem távolodik el az embertől 1 méternél messzebb, és látszik rajta, hogy borzasztó hálás és szeret minket. :)


A pasik kutyásabbak?

A szűk baráti körömben a pasik közül van 1, akinek csak macskái vannak, 2 akinek macskája és kutyája, 1 akinek egyik sincs, de cicát szeretne. A lányok közül 3-nak csak kutyája van, talán 1-2-nek macskája és kutyája, olyat nem ismerek, akinek csak cicája lenne.

Szerintem a macska kifejezetten "pasis", ha az átlag férfi/nő mentalitást nézzük, mert a macska önállóbb, elvan magában, nem kell nonstop szeretgetni, ott lehet hagyni nyugodt szívvel x időre, az én szememben ez egy ÁTLAG(!!) férfihez jobban passzol, mint egy kutya :D

2017. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
* hogy eresszük már KI
2017. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
81%
Sosem értettem hogy lehet az hogy valaki szereti a kutyát de utálja a macskát, vagy fordítva. Szerintem az ilyen ember debil. :D Mint valami idióta focidrukkerek, akik imádnak egy csapatot egy másikat meg utálnak, holott végső soron mindkét csapat azt a játékot játsza amit az illető szeret, a focit...
2017. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nem bírom, amiket képvisel a macska, érthetően fogalmazva. :)
2017. febr. 1. 12:19
 28/40 anonim ***** válasza:
Kutyám és nyuszim van. 16l
2017. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Te nem birod,más meg birja :) ennyi!

Növérem meg inkább ló párti,énis szeretem őket. Van 3 lóva,1 kutyája és 3 macskája,abbol 1 a lakásba.

2017. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
De nyilván nem bántanám őket, ne értsétek félre.
2017. febr. 1. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!