Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés

SOS! Az a magyar házink, hogy érveket kell írjunk arra, hogy miért jó kisállatot tartani házban. Mégis mit írhatnék?

De ne kutyára meg nacskára gondoljatk, hanem inkább hörcsög, papagáj, tengerimalac stb.-re. (Min. 5 érv)

2017. márc. 15. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
Cuki,felelősségre tanít,kell vele foglalkozni de nem annyit mint pl. egy kutyával. Viszonylag kkis helyen is elfér (viszonylag),illetve szerethető kedvencekk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/8Időpont 2017. márc. 15. 19:25 Privát üzenet
lehet nekik trükköket tanítani és ez jó időtöltés, a tudat, hogy valakiért felelősséggel tartozol, puhaaaa, szórakoztató

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2017. márc. 15. 19:35 Privát üzenet
ha elutazol, könnyen hordozhatóak :)

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2017. márc. 15. 20:26 Privát üzenet
Szomorúság esetén feldob, csökkenti a magányt. A vérnyomásra is kedvezően hat, és a betegek is gyorsabban gyógyulnak, ha a szeretett állataik a közelükben vannak. Empátiát ébresztenek, és megtanulsz figyelni rájuk, szavak nélkül is olvasni a gondolataikban - ezt az emberi kapcsolatokban is kamatoztathatod később. Felelősségre nevel, és megtanít rá, hogy másokat önmagad elé helyezz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. márc. 15. 23:27 Privát üzenet
Mert megtanít arra a társadalmilag elfogadott természetellenes gondolkodásra, hogy teljesen normális dolog állatokat bezárni szűk helyekre, hogy aztán kényed kedved szerint babusgathasd... mert te egy szeretethiányos ember vagy, aki csak így tudja ezt a frusztrációját kiélni...

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2017. márc. 16. 10:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Sokat segítettetek. :)

# 6/8Időpont 2017. márc. 18. 12:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek üzenem hogy ez csak egy házi feladat volt és nem kaptam tényleg egy kisállatot, hogy kipróbáljam hogy jól érveltem-e vagy ilyesmi. Ez csak egy házi volt mert most tanultuk az érvelést és nem azért mert állatkínzót akarnak nevelni belőlünk.

# 7/8Időpont 2017. márc. 18. 13:09 Privát üzenet
sajnálom de én így érzek a terráriumi és ketreces lakásban állattartásról, és valószínűleg egy fogalmazásban is így érveltem volna ellene...

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2017. márc. 18. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon hany fajta pók van ami képes csípni?
Szerintetek melyik kisállatot válasszam?
Tudnátok ajánlani kisállatot, amit tudunk tartani osztályteremben?
Hogyan tudom meggyőzni a szüleimet hogy kapjak egy kisállatot?
Egy bizonyos allatot keresek amely eszak nyugat kinaban őshonos és emlős. Ay állat neve 14 karakter es ay elso T beto. A neveben egy magyar szo sem fordul elő. Nagyon fontos hogy...
Van egy nem tul nagy ketrecem, csovekkel, alagutakkal. Szeretnek bele venni kisállatot. Mit ajánlotok? A hörcsögön gondolkodtam, de valahogy nem. Milyen kisállatokat lehet tartani?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!