Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS! Az a magyar házink, hogy...

SOS! Az a magyar házink, hogy érveket kell írjunk arra, hogy miért jó kisállatot tartani házban. Mégis mit írhatnék?

Figyelt kérdés
De ne kutyára meg nacskára gondoljatk, hanem inkább hörcsög, papagáj, tengerimalac stb.-re. (Min. 5 érv)
2017. márc. 15. 19:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Cuki,felelősségre tanít,kell vele foglalkozni de nem annyit mint pl. egy kutyával. Viszonylag kkis helyen is elfér (viszonylag),illetve szerethető kedvencekk.
2017. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
lehet nekik trükköket tanítani és ez jó időtöltés, a tudat, hogy valakiért felelősséggel tartozol, puhaaaa, szórakoztató
2017. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
ha elutazol, könnyen hordozhatóak :)
2017. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúság esetén feldob, csökkenti a magányt. A vérnyomásra is kedvezően hat, és a betegek is gyorsabban gyógyulnak, ha a szeretett állataik a közelükben vannak. Empátiát ébresztenek, és megtanulsz figyelni rájuk, szavak nélkül is olvasni a gondolataikban - ezt az emberi kapcsolatokban is kamatoztathatod később. Felelősségre nevel, és megtanít rá, hogy másokat önmagad elé helyezz.
2017. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert megtanít arra a társadalmilag elfogadott természetellenes gondolkodásra, hogy teljesen normális dolog állatokat bezárni szűk helyekre, hogy aztán kényed kedved szerint babusgathasd... mert te egy szeretethiányos ember vagy, aki csak így tudja ezt a frusztrációját kiélni...
2017. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Sokat segítettetek. :)
2017. márc. 18. 12:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek üzenem hogy ez csak egy házi feladat volt és nem kaptam tényleg egy kisállatot, hogy kipróbáljam hogy jól érveltem-e vagy ilyesmi. Ez csak egy házi volt mert most tanultuk az érvelést és nem azért mert állatkínzót akarnak nevelni belőlünk.
2017. márc. 18. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
sajnálom de én így érzek a terráriumi és ketreces lakásban állattartásról, és valószínűleg egy fogalmazásban is így érveltem volna ellene...
2017. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!