Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkány a házba! Mit tegyek?

Valéria Éder kérdése:

Patkány a házba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég vettünk egy házat,és észre vettük hogy át van furva a fürdőszoba egyik sarka , pincéből jönnek fel. Egyre durvább kb 30 db pici nagy patkány mindent megmásznak, pici a kis gyerekem és van 2 kis yorkink is. Nem mertünk mérget tenni ne hogy a patkány elhordja olyan helyre ahol felvennék. Élve fogot nem lehet seholsem kapni a környékeny.. be betonozta a párom, ujra és ujra jönnek...félek hogy a szobába is be jön... van egy méreg láttam a boltba kék zacskoba valami folyadék azt nem ennék fel a kutyák? ha meg találnák? hatásos??? segítsetek tanácsbaaa mert már költözni akarok !!!!
2017. ápr. 22. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de édesanyámnál annak idején ez több éves harc volt.

Ami a végén bevált: nappal, amikor nem mozogtak, minden lyukat betömtünk, egy kivételével. Nem tudom, már mi volt a neve a szernek, de bele kellett tenni a járatba, vizet rá, elkezdett füstölni, betömtük azt a lyukat is.

Azóta nem láttunk patkányt.

2017. ápr. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, nem tudom mennyire vonzó a kutya számára ez a méreg,mondjuk nem kolbászillatú hanem elég semleges ,de én nem kockáztatnék,hanem elzárnám a kutyákat addig amíg a méreg láthatóan el nem fogy.De ha dobozba rakod a mérget aminek kicsi a bejárata csak patkány fér hozzá,akkor a kutya nem tud hozzáférni.
2017. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a pincéből járnak fel, akkor a pincébe tedd a mérget, és zárd a pincét.


A lyukat be kell falazni. Nálam a kamrán keresztül jöttek a szomszédból - nem patkányok - egerek, de az sem volt egy leányálom. A férjem fél méter magasan leverte a vakolatot, az egész fal hosszában, és az új vakolatba tört üveget kevert. Többet nem rágták át.

2017. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!