Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van házi kedvenced, és miért...

Van házi kedvenced, és miért pont Őt választottad? (kutya, macska, teknős, madár stb. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12 éve júniusban kaptam az első teknősöm, majd másfél hónappal később a másodikat (ekkor voltam 9 éves), 4 éve pedig a harmadikat.

azért választottam teknőst, mert amikor alsós voltam, volt ilyen ún. zöld sarkunk az osztálytermünkben és az osztálytársam elhozta a teknősüket, és gondoztuk egész tanévben, nyárra és szünetekben pedig hazavitte. nagyon megtetszett, és nem bántam meg, hogy így választottam, nagyon szeretem őket, és érzem, hogy ők is engem, mert ragaszkodnak hozzám (kaját csak tőlem fogadnak el, ha sétálnak, engem követnek és az egyik lábukat nyújtják, mint amikor a kutyák pacsit adnak).

2010. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mert cuki ( Rebi kutyus [ puli ] )
2012. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!