Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megfordult a fejetekben, hogy...

Megfordult a fejetekben, hogy kb mennyi pénzbe került eddig házikedvencetek? Olyanra gondolok, hogy étel orvos stb . Én megtettem! Nagyon horror összeg jött ki . Nem tenyésztésre, kiállításra gondolok csak úgy egy házikedvencre!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 20:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy át eshet az ember a ló túlsó oldalára de hát egy kedvenc családtag! Mindig mindenből a legjobbat akárcsak egy gyermeknél !Ez az anyagi része , de képzeljétek el , hogy 10 évig 24h -nál tovább sehova nem tudtunk menni ! Aztán a gyerek is odanött , hogy egyedül lehetett hagyni kicsit több időre ! A mai napig is éjjel kelünk hozzá felváltva 2-3 szor . Ha egy életünk van neki az van !
2017. ápr. 28. 18:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 6 éves és egy 3 éves kutyám. Összesen kb. 1,5 milliót költhettünk rájuk eddig.

Persze ez csak kb., pontosan nem tudom, de abból adandóan, hogy havi szinten mennyit költünk rájuk az utóbbi időben, ekörül mozoghat.

2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Három macska, kb. évi 76 000 Ft, de csak becslés (doki nincs benne, szerencsére nem kell). Tavaly egyszer kellett, egy vizsgálat 10 000 Ft.


Évi 80 ezer rámegy a három macskára, akinek garantált bérminimuma van, azaz nettó havi 107 000 Ft, na ott nincs házi kedvenc...

2017. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A három macska eddig kb. 600 - 640 000 Ft-ba került (átlagosan 8 évesek).
2017. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!