Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol dolgozhatnék ahol állatokk...

Hol dolgozhatnék ahol állatokkal foglalkozhatok, lehetek?

Figyelt kérdés

Menhely, állatkert bármi.Budapest környékén kéne és fizetéssel.(Nem önkéntes, sajnos szükségem van a pénzre...)

18/L


2010. máj. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kérdezd meg az állatkertbe van-e felvétel...más ötletem nincs.esetleg még a Fővárosi nagycirkusz...bár ott idomárok dolgoznak ...lehet csak az állatok takarítását bízzák másokra,ha csak nem ők végzik el...gondolom nem ilyen munkára vágysz.

Marad az állatkert!

2010. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az állatkertbe csak önkénteseket keresnek..:S sajnos =(
2010. máj. 21. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

és még önkéntesként bejutni sem egykönnyű... Én a lovardákat ajánlom, ha értesz a lovakhoz (meg ha persze szereted őket ;) ), ott mindig akad egy-kettő, aki keres takarításra, lóápolásra embereket. Az elején, amíg elsajátítod, h mit hogyan kell csinálni, örülj, ha ingyen betanítanak, utána, ha már van tapasztalatod, próbálkozhatsz pénzt kérni érte.


A másik ötletem az állatorvos volt, de sztem ott sem szívesen fizetnek, pláne, hogy ott állandó felügyeletet igényelsz.


A Cirkuszt felejtsd el. Oda ha te fizetsz, akkor sem fognak beengedni...

2010. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De ha van még ötlet jöhet. Addig megnézem hogy hol vannak itt a közelben lovacskák xD
2010. máj. 22. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisállat kereskedés, de csak olyanban ami igényes és tiszta.
2010. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
állatkert,menhely,állatorvosi rendelő
2010. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!