Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az ember után melyek a legokos...

Az ember után melyek a legokosabb állatok?

Figyelt kérdés
Emlős, madár.
2017. aug. 7. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A majmok, engem már azzal megnyert egy csimpánz faj hogy láttam ahogyan megmossák a gyümölcsöt mielőtt megennék. De úgyan abban az ádásban láttam még egy madarat is aki a fa tüskés ágait kihasználva nyársalta fel az aznapi betevőt (ez is nagyon tetszett). A kutyák még akik számos dologban remekelnek és "az ember legjobb barátai" :D
2017. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett mikor ismerősöm 10 év után kiengedte a postagalambjait és mind hazament az eredeti gazdájához :DDDD.én bámulatosnak tartom,nekem amúgy volt szarkám,ők se semmik.Anélkül tudják hogy a puska veszélyes hogy előtte rájuk lőttek volna.Érdekesnek tartom pl azt is hogy mindig azt mondják hogy vigyázzunk a madarakkal nehogy a szemünkbe csípjenek.Na most vannak madarak mik védekezésből csípnek a szembe de honnan tudják hogy oda kell ??
2017. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!