Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot lehetséges...

Milyen kisállatot lehetséges tartani otthon, ami nem papagáj, tengerimalac, hörcsög, hal, stb?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy ezeken kívül lehet-e valami...Sün után olvastam,de éjjel nagyon zajos lehet és az nekem nem jó.Valaki tudna esetleg mondani valami olyan állatot amilyik éjjel nem zajos nem kell vele annyit foglalkozni.ÉsNem persze kevésbé büdös...A sünnel egyébként úgy olvastam nem kell annyit foglalkozni.Az kis éjszakai élete az egyetlen gond.A halakkal nem kell,de azo csak 'dísznek' vannak..Érdekesen hangzik,de várom a válaszokat.

##kisallat#allat#haziallat#otthon#picike
2017. szept. 15. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményét!!!!!!!!!!



Nekünk volt 3 nyulunk régen, és jól elvoltak, kaja, pia, és kész; nem egyedül voltak, és így nem unták az életet!

2017. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!