Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kiskutyám patkánymérget...

A kiskutyám patkánymérget evett! Túléli? Vagy ha nem mennyi ideje van még?

Figyelt kérdés
de nem vettük észre csak most mikor már vézik a szája meg a nemiszerve. azt is megtaláltuk hogy hogy jutott hozzá a méreghez a hányása is teli volt méreggel.az orvosa nem elérhető.Enni eszik de nem nagyon mozog,vért pisil.tejet adtam neki! meggyógyul még? vagy ha nem mennyi ideje van még hátra?
2017. okt. 4. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem viszitek orvoshoz, akkor még fog halni. Nem értem, miért nem lehet másik orvoshoz vinni, ha a tiétek nem elérhető? És mi a fenéért adtál neki tejet, hogy ne csak vérezzen, de hasmenése is legyen?
2017. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%
Nem sok, ez már a vége a mérgezésnek, vércsere, infúzió stb. neki kórház kéne.
2017. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
94%
És mi a fenéért nem állatorvosi ügyeletet kerestek gyakorizás helyett? Basszus, végignézitek ahogy kínok között meghal?
2017. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Pl:Azért mert nincs több orvos a környéken!Nem tud kakálni a kiskutya azért adtam neki tejet meg többen is ezt tanácsolták
2017. okt. 4. 08:37
 5/62 A kérdező kommentje:
LENYUGODNÁTOK Nincs több orvos a környéken én meg nem tudo. Sehova vinni mert minimum 60 km van egy legközelebbi orvos
2017. okt. 4. 08:39
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
K vitamin az ellenszer nem? De már mindegy majdnem.
2017. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%

Hát én elkapnám az első havert, szomszédot, akárkit akinek kocsija van, és elhúznék 60km-re is.


Amúgy meg, ha a gyakorit megtaláltad, ez is ment volna fafejkém: [link]

2017. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
#7 Azért megválogathatnád a szavaid mert én se idiota barmoztam le senki föleg nem fafejeztem le!!! te azt nem látod a hivás listám hogy mennyi orvost hivtam már!!! azért mert feltettem ide egy kérdést 2 hivás között hogy hátha tud valami okosat! Ennyit rollad
2017. okt. 4. 08:51
 9/62 A kérdező kommentje:
#7 fafejkém ezt már olvastam
2017. okt. 4. 08:54
 10/62 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ilyenkor itt veszekedni egymással. Az állatorvos, ha nem is rendel, általában az ajtón hagyja kiírva az ügyelet telefonszámát. Vagy legalább valamilyen elérhetőséget. Ha ilyen nincs, akkor próbálj meg valami közelebbi orvost, vagy ügyeletet keresni, ha azt akarod, hogy mindenféle maradandó károsodás nélkül megússza szegénykém. Állatorvos nélkül nagyon kevés rá az esély, sajnálom. Azért, ha tudsz, akkor írj, hogy mi a helyzet...én drukkolok, hogy átvészelje, és meggyógyuljon.
2017. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!