Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kiskutyám patkánymérget...

A kiskutyám patkánymérget evett! Túléli? Vagy ha nem mennyi ideje van még?

Figyelt kérdés
de nem vettük észre csak most mikor már vézik a szája meg a nemiszerve. azt is megtaláltuk hogy hogy jutott hozzá a méreghez a hányása is teli volt méreggel.az orvosa nem elérhető.Enni eszik de nem nagyon mozog,vért pisil.tejet adtam neki! meggyógyul még? vagy ha nem mennyi ideje van még hátra?
2017. okt. 4. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Nem fogok én minden jöttment senkiházinak magyarázkodni levagytok kakilva
2017. okt. 4. 09:54
 32/62 anonim ***** válasza:
80%

Ebben az esetben teljesen lényegtelen, hogy férfi vagy nő vagy. Az is, hogy 20 éves, vagy 50.


Itt az a lényeg, hogy felelősséget vállaltál egy életért, ami véget ér nagyon is hamar (hisz még kölyök). És MIATTAD. Ráadásul kínok között...


Szóval fikázhatsz, de az én kutyám már 8 éve velem van, és remélem még jó sokáig így lesz, 2 babéziát is túlélt, mert ahogy láttam, hogy baj van, AZONNAL orvoshoz mentünk. Gondolkodás nélkül, leszarva, mennyibe kerül...


De vigasztald magad, hogy nem ismerünk, csak ezért mondunk ilyen csúnyákat...

2017. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
81%

Ez hogyan van hogy é segítő libkeket másolok be

És te nem ezzel hanem a sérelmeiddel foglalkozol.Másoltam non stop huvhato kutyamentőt állatmentőket és most hogy mit csinálj házilag.

2017. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
71%
"Elvolt zárva a patkányméreg!" - eszerint mégsem eléggé, ha evett belőle a kutya...
2017. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Most ment el a doki!Elaltatta a kis kutyimat!és azt mondta hogy nem olyan biztos hogy a mi mérgünkböl evet mert megmutattam neki hogy nekünk milyenvan meg holtároljuk és azt mondta hogy a mi mérkünk lassan ható méreg szoval egyáltalán nem biztos hogy miattunk lett beteg a kutyi
2017. okt. 4. 10:15
 36/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm de azért nem reagáltam mert vissza szolt a doki de ezt viszont senki nem kérdezte csak az ócsárlások jöttek hogy Én miattam Én miattam
2017. okt. 4. 10:18
 37/62 A kérdező kommentje:
Ha én miattam történt volna a dolog az állatorvos szolt volna a hatóságoknak de semmi ilyen nem történt mivel a két melletünk lévö két szomszéd mérgezi a patkányokat
2017. okt. 4. 10:23
 38/62 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem akartok több kutyát. Szegény állat.
2017. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
ha reméled ha nem már 5 éve van két nagy és azok még egyszer se voltak MÉG CSAK MEGFÁZVASE akármit lehet gondolni ha a mi mérgünkböl volt ha a szomszédébol akkor is egy baleset volt és lehet rosszindulatúskodni de ezen a baleseten kivül jöbban bánok a kutyáimmal mint valaki a saját gyerekével!
2017. okt. 4. 10:39
 40/62 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a szomszéd dobott át hozzátok a méregből, vagy a kutyád ment át a szomszédba mérget enni???
2017. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!