Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kiskutyám patkánymérget...

A kiskutyám patkánymérget evett! Túléli? Vagy ha nem mennyi ideje van még?

Figyelt kérdés
de nem vettük észre csak most mikor már vézik a szája meg a nemiszerve. azt is megtaláltuk hogy hogy jutott hozzá a méreghez a hányása is teli volt méreggel.az orvosa nem elérhető.Enni eszik de nem nagyon mozog,vért pisil.tejet adtam neki! meggyógyul még? vagy ha nem mennyi ideje van még hátra?
2017. okt. 4. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
9%
nagyobb testű kutya nem ugorja át a keritést ,de a kisebbek simán , főleg este kibújkálnak mászkálnak , sajnos ez van. Házban meg nem illik tartani a kutyát.
2017. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
85%
Házban nem illik tartani, de az tök normális, hogy kimászkálnak és időnként felesznek mérget. :D Gratulálok, igazi felelőtlen paraszt. :D
2017. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
26%

Ne baszogassátok már a kérdezőt!Nekünk patkánymérgünk sem volt itthon,a kutyánk nem tudott kiszökni,mégis reggelre ugyan így szenvedve találtunk rá.Megmérgezték.

Szerintem a kérdezőnél is ez a felállás.

2017. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
49%
A kérdezőnél az a felállás, hogy össze- vissza kamuzik. Nincs állatorvos - de most ment el. Nem náluk evett mérget, de előtte meg megtalálták hogy jutott hozzá. A nyakamat rá hogy ő is egy olyan gazdi aki házi praktikákat várt- csak hogy egy kanyit se kelljen kiadni a kutyára. Ki a fen ül a számítógép előtt miközben a kutyája borzasztó kínok között elvérzik- ahelyett hogy akárkit fogan és bevinné a legközelebbi állatkórházba?
2017. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
57%

"Házban meg nem illik tartani a kutyát."

Hihetetlen, hogy még mindig vannak ilyen csökött agyu emberek...

2017. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
13%

úgyértem bevinni a házba , a kutyának az udvaron a helye nem a lakásban.

és hiába pontoztok le , ezek igenis előforduló dolgok.

2017. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem az Állatok Világnapja alkalmából feltett provokatív kamukérdés?
2017. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
74%
Attól hogy valami előfordul, még nem helyes vagy jó. Főleg ha csak amiatt van baj hogy felelőtlen a gazdi.
2017. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%
én nem mondtam hogy ez a követendő
2017. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
51%
"nem illik" Az udvaron a helye" Éppen elég világosan kifejtetted mit gondolsz. De illik. És vannak fajták amiket nem lehet kint tartani.
2017. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!