Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kiskutyám patkánymérget...

A kiskutyám patkánymérget evett! Túléli? Vagy ha nem mennyi ideje van még?

Figyelt kérdés
de nem vettük észre csak most mikor már vézik a szája meg a nemiszerve. azt is megtaláltuk hogy hogy jutott hozzá a méreghez a hányása is teli volt méreggel.az orvosa nem elérhető.Enni eszik de nem nagyon mozog,vért pisil.tejet adtam neki! meggyógyul még? vagy ha nem mennyi ideje van még hátra?
2017. okt. 4. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Volt amikor áttszököt Bálint bácsihoz. úgy kértem vissza
2017. okt. 4. 10:42
 42/62 A kérdező kommentje:
Itt csak öregek laknak körülöttünk és nem gyözöm csináltatni és csinálni két oldalt a kerítést
2017. okt. 4. 10:45
 43/62 anonim ***** válasza:
73%
Akkor először győzd a kerítést, utána legyen kutyád. Mert ha átmegy, fel is jelenthetnek érte...
2017. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:
18%
Nem értem miért támadják ennyire a kérdezöt, van neki elég baja igy is... kétségbeesetten csak segitséget kért, ilyen bárkivel előfordulhat sajnos a mi kutyánk is igy pusztult el.. kérdezö,ne hibáztasd magad 😢
2017. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
7%

kerités , sok kutya átbÚJIK alatta , vagy átugorja , főleg ha nincs sétáltatva , de akkor is sokszor, a lánc meg állatkínzás ugye?

lehet tényleg a szomszéd mérgéből evett , ez esetben nem annyira a ti felelősségetek

2017. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
73%

"azt is megtaláltuk hogy hogy jutott hozzá a méreghez a hányása is teli volt méreggel"

Most akkor elvolt zárva a méreg vagy nem ? Hazudozol itt össze-vissza te nyominger. Na persze, gondoltam, hogy már nem is ti mérgetek volt, hanem másé. Módosítani kellett a történetet, mert forró lett a lábad alatt a talaj. Ez vagy kamu vagy egy felelősséget nem vállaló, gazdának nem való, szerencsétlen alak vagy. Mi lett volna, ha kisgyerek eszik a méregből ? Pl. kistesó. Mi lett volna, ha pl. szívrohama lett volna apádnak ? Akkoris itt lógtál volna ?

2017. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
78%

#45

Igen, állatkínzás a lánc ! Élj te láncra verve. Nem kötelező senkinek kutyát tartani. Egy élőlény, nem pedig kerti dísz, riasztó. Akinek nincs normális kerítése és főleg aki cseszik sétáltatni rendesen, az ne vegyen.

2017. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
hahó nekem nincs kuityám.. de kb minden 2. helyen ez van , a kkutya meg elkóborol szinte mindenhol.. a másik meg ,zzóval a patkányokat meg lehet mérgezni?
2017. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
0%
szóval* am ha nem félnének aannyira aptkányoktól akkor nem lenne ez, vagy védekezzenek biológiai módon.
2017. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim válasza:
Szia!A mi kutyánknál is ezek voltak a tünetek.Kihívtuk az állatorvost,de sajnos el kellett altatni.
2017. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!