Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy galamb szét tud szedni 4...

Egy galamb szét tud szedni 4 kismacskát?

Figyelt kérdés
Valami megölte 4 1 hónapos macskánkat. A padláson voltak és hallottuk napokkal ezelőtt, hogy valami ott kaparászik, de nem láttunk semmit. Az anyjuk tegnapelőtt sebes szájjal és sánta lábbal jött elő. Ma reggelre pedig valami megölte mind a 4-et. Most az egyik ismerősöm felment a padlásra leszedni őket, hogy ne büdösödjenek és az egyiknek nem volt feje, a másiknak nem volt meg a hasától a teste, talált egy lábat, és egynek folyt a füléből és a szájából a vér és talált egy csomó tollat ami olyan mint a galamboké. De szerintem egy galamb nem tud ilyet csinálni...vagy tud? A szomszéd mondta, hogy látta, hogy egy madár odafészkelt a padlásra mert látta berepülni. Neki meg hónapokkal ezelőtt amikor a kutyája fialt kettőt eltűntek a kicsik. Arra gondoltunk, hogy ugyanez az akármi volt. Szerintetek egy galamb szét tudja őket szedni? :(
2010. jún. 4. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
úúúúú szegényekk...am sztem nem kandúr macska volt hanem vmi ragadozó madár vagy nyest vagy görény vagy vmi...
2010. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Van egy kandúr macskánk is. Biztos vagyok benne, hogy nem ő volt! Amikor hallottuk, hogy valami kapar azóta folyamatosan a kismacskák mellett feküdt és vigyázott rájuk. Amikor meg akartam fogni valamelyiket akkor hirtelen felkapta a fejét (szerintem azt hitte h én vagyok az a valami és el akarom vinni őket) és a nőstény macska mellett feküt mindig. Anya azt mondta, hogy reggel mind a 2 macska lent ült és nyávogott a padlás felé és hallotta, hogy valami ugrik (azt mondta h nagyobb állat lehetett mert olyan ugrás volt mint mondjuk egy kutyáé vagy mint ha valaki járt volna fent) felnézett 2 macskát látott feküdve külön-külön és nem mozdultak.
2010. jún. 4. 19:25
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Írod,hogy egyiknek nem volt meg a feje,másiknak a teste.A galamb nem enné meg a macskát .Szerintem ezmindenképp valami nagyobb fajta jószág lehettett,fogalmam sincs,miféle,de elég rémisztően hangzik...

Szerintem nézzétek át jól a padlást és aztán tömjétek be a padlásablakokat,hogy semmi ne tudjon bemenni.

2010. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy nagy állat volt... nálunk a padláson van pár egér, és akkora húpogás szokott lenni mintha legalább én ugrálnék fent :S !


Annyit tennék hozzá , hogy a kismacskákat nem a padláson kell "tárolni" , bármennyire is fáj ez ,én soha nem tettem volna ilyet (bár a macsekom ivartalanított nőstény) , de ha lettek volna kismacskák biztosan nem engedem őket egyedül a padláson lenne ! Hanem fedett , védett , meleg helyre tettem volna őket !


Görény, nyest, valami ilyesmi állat volt :S

2010. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudom. Először meleg, biztonságos helyre raktuk őket, de neki nem tetszett ezért visszavitte őket. Pont tegnap délután szedtük le őket megint, hogy hátha nem viszi vissza őket, de mégis vissza akarta ezért inkább visszatettük mi nehogy a sánta lábával vigye fel őket és leejtse.
2010. jún. 4. 20:19
 16/22 anonim ***** válasza:

"Amikor hallottuk, hogy valami kapar azóta folyamatosan a kismacskák mellett feküdt és vigyázott rájuk."


Kedves kérdező, most már majdnem biztos vagyok abban, hogy menyét, vagy nyest lesz, azok kaparnak mindig.

2010. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
a galamb nem tesz ilyet de a patkány igen. motoszkál,és megeszi a kiscicákat és a madarakat.
2010. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
ezek a rohadt dögök nagyon idegesítőek nekünk is egy nyest ette meg 3 kismacskánkat annyi kellett fent ültem egész nap a padláson csúzlival megláttam agyon lőttem azóta is idegesítenek..:@
2010. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kiderült mi az?
2010. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát..nem. De anya látott valami vöröset. Kb 30-40 centi hosszú, kb 20 centi magas és vörös.
2010. aug. 6. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!