Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez most trauma a kutyának...

Ez most trauma a kutyának vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon pici,2 kg-os yorki kutya.Most 8 éves.Vándorolt velem sok albérletbe,azt szokta meg,meg én is ezt akartam,hogy nem volt normális ágyam,vagy futon,vagy matrac ami lenn van a földön,mindig együtt aludtunk.Szerettem vna egy normális ágyat mostanában,ami nem földközeli,sikerült egyet vennem.Ennek nagy a magassága hozzá képest,már nem tud feljönni,meg leugrani.Gondoltam picit viselkedjünk felnőttesen,hogy nem alszik mindig velem.Erre most minden nap arra ébredek,hogy kaparászik mint egy tengerimalac,amint felrakom az ágyra alszik mint a bunda,mint aki 10 ezer km-t futott,és eldől.Mi a teendő,csináljak neki egy felmenő létra szerűséget,hogy fel tudjon jönni egyedül is az ágyra,és akkor nyugi lesz ?
2018. márc. 11. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha át akarod szoktatni, légy következetes.

Ha megengeded neki, hogy továbbra is felmenjen az ágyra, akkor igen, oldd meg, hogy egyedül is felmehessen.

2018. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni már nem igazán tudod erről mert nem fogja megérteni most mért nem szabad amikor 8 évig szabad volt.
2018. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!