Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy nagyon akartál egy állatot, de megbántad?

Figyelt kérdés

Történt már veled ilyen? Már régóta szerettél volna egy házi kedvencet, de miután megvetted, megkaptad, megbántad, rájöttél, hogy nem neked való?

Milyen állat volt? Mi lett vele végül?



2018. márc. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Velem még nem történt ilyen.

20/f

2018. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Húgommal volt ez. Nagyon könyörgött egy nyusziért, végül megkapta. 3 napig volt érdekes, aztán rájött, hogy takarítani is kéne alóla, stb. Szerencséje volt a nyuszinak, mert annak ellenére, hogy nem díjaztam az érkezését, "kezelésbe" vettem, gyorsan tájékozódtam mindenről a nyuszikkal kapcsolatban.

Aztán nagyon megszerettem, azóta már 2 nyuszi van nálunk, mert örökbe fogadtam mellé egy másikat, sok munka van velük, a félretett, gyűjtögetett pénzem nagy része elment rájuk, de van egy saját szobájuk és a fél udvar is csak az övék, nyuszibiztossá alakítva, és annyira jó látni, hogy boldogok! :)

2018. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Hozzáteszem, húgom azóta sem foglalkozik vele, úgy kell neki könyörögni, hogy legalább ránézzen.
2018. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én halakat akartam nagyon, de kezdett kifolyni alóla a víz és büdös is volt, szóval elvittem másnak :/
2018. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!