Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy házi hiúz?

Létezik olyan, hogy házi hiúz?

Figyelt kérdés

Egy szép kis vita zajlott le egy YouTube videó komment szekciójában angol nyelven (én vagyok az egyik fél, aki vitázott ezen). Valaki azt írta, hogy kell neki egy hiúz (Bevallom, hogy nekem is), és erre én odaírtam, hogy a hiúz egy vadon élő állat, és nem pedig egy házi kedvenc. Erre azt kaptam válaszban, ,,A lynx can be a pet" (A hiúz egy házikedvenc), én meg küldtem neki egy YT-linket és odaírtam neki, hogy ,,Is this a pet? Hah?!" (Ez egy házi kedvenc? Há'?!).

Úgyhogy ez a hiúz téma nagyon elkezdett foglalkoztatni, mivel a hiúz a kedvenc állatom (1000× jobban szeretem mint az embereket).

Tehát a kérdés: Létezik házi hiúz, vagy csak szelídített?



2018. ápr. 20. 21:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki tudja, hogy pontosan melyek azok az országok, ahol lehet hiúzt tartani? És hol kell bejelenteni/engedélyt kérni rá? És hol lehet magát a hiúzt megvásárolni?

Kérlek, aki tud az válaszoljon!

2018. ápr. 23. 00:17
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Kanadában, USA-ban, Mexikóban, Brazíliában és Oroszországban biztosan lehet.

Egyébként érdekes, hogy minél nagyobb egy ország politikai ereje, annál több mindent enged meg a polgárainak.

Magyarország konkrétan egy purgatórium.

2018. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen a válaszod!
2018. ápr. 27. 21:12
 14/19 A kérdező kommentje:
És arra is kaphatnék választ, hogy hol lehet hiúzt kapni (és mennyibe kerül), valamint, hogy hol kell rá engedélyt kérni?
2018. ápr. 27. 21:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudom linkelni 4-7000 USD
2018. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15-ös, köszönöm szépen! Jó lenne azért, ha be tudnád linkelni ide. És hogyan találtad meg?
2018. ápr. 30. 17:19
 17/19 anonim ***** válasza:
lynx price keresés
2018. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
És ez az USA-ban van?
2018. ápr. 30. 21:10
 19/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, én megküzdök egy hiúzért! :-)
2018. máj. 1. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!