Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti kutyasak vagytok vagy...

Ti kutyasak vagytok vagy macskasak? Es ki mier valasztotta?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Regen szerettem a macskakat. De inkabb kutyas lettem. A macska annyit csinal egesz nap hogy elkoborol, eszik es alszik es ebbol all az elete. A kutyat lehet tanitgatni, trukkozni vele (persze nem cirkuszi majmot csinalni belole...) setaltatni, a hegyekbe elvinni kirandulni, jatszani vele stb.. a cicat nagyon nehezen lehetne megtanitani mindenre es amugyis azert nem minden nap latsz olyat higy valaki setaltatja a macskajat es eldobja neki a labdat, a cica visszahozza. Nekem a cicak "unalmasak" azert vagyok inkább kutyás mert abban van kihivas es en imadom a kihivasokat. :)
2018. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Macskás :)

Imádom a természetüket.Meg szeretem a cicámban (persze nem mind ilyen) hogy nem csüng folyamatosan rajtam, hanem néha amikor otthon vagyok is tök külön elvonul másik szobába és lesz@rja a fejem :D De amúgy meg imádjuk egymást.

Imádom a kutyákat is,majd szeretnék egyszer,de lehet majd ha idősebb leszek,esetleg nyugdíjas koromban :) Ismerem magam,így is 6kor kelek,és biztos nem kelnék fel 1 órával hamarabb hogy levigyem,meg nem vagyok egy kirándulós fajta ember. Ha esetleg ez változik 10-20-30 év múlva,meglátom :D

2018. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás és macskás. Van 1 kutyám meg 2 cicám. Mindegyiket imádom. :)
2018. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én kutyás vagyok a macskákat nem is annyira szeretem. A kertünkben sok a gyìk és a madár és őket jobban szeretem mint a macskákat. Az dűhìt fel a legjobban amikor megölnek egy madarat\gyìkot és meg se eszik.
2018. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sose értettem, miért kéne választani :)


Ha tényleg muszáj dönteni, akkor asszem inkább a kutya, de nagyon szeretem mindkettőt :)

2018. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!