Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a chupacabra-t...

Lehetséges hogy a chupacabra-t láttuk? Milyen állat lehetett?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit hülye, de kajak nem tudunk mire gondolni...


A sztori röviden annyi hogy ma délután egy erdőt és egy szántóföldet elválasztó földúton bicikliztünk spanommal. Elég hosszú földút volt, vagy 200 méterrel előttünk megláttunk valamit az út közepén állni. Összeszedek minden infót róla:

-Amikor először megláttuk, az út közepén KÉT LÁBON állt, TELJESEN MOZDULATLANUL, minimum 1 méter magas volt, mindketten azthittük rá hogy valami cölöp vagy oszlop. Meg is kérdeztük egymástól hogy mi a franc az? De nyugtáztuk hogy csak valami oszlop vagy karó.

-Amikor közelebb értünk, akkor ereszkedett négylábra, és rohadt gyorsan elugrott és eltűnt a szántóföld veteményei között

-Még minimum 50 méterre voltunk tőle, így nem láttuk tisztán, de ennyi biztos róla: Csupasz vagy nagyon rövid szőrű volt, kizárt hogy vastag bundás legyen mint pl egy róka. Hosszú farka volt, így kizárt hogy nyúl legyen, a füle is rövid volt. Egyébként barna színű volt, kicsit világosabb barna, nem az a teljesen sötét.

Valamint mindketten esküszünk rá hogy ahogy elugrott a háta közepe görnyedt volt.


Most komolyan, bármi tipp hogy mi lehetett? Olyan gyorsan tekertünk el onnan mint még ember sehonnan, azóta nem tudunk rájönni. Mindketten pontosan ugyan azt láttuk, kb. 3 szor rágtuk át magunkat a fenti dolgokon, mind ketten teljesen ugyan így láttuk.



2018. máj. 20. 23:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján a vadmacska a legesélyesebb.
2018. máj. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nyúl volt. Az áll a hátsó lábán mozdulatlanul, és nézi, amit nézni kell. Jó nagy ám a vadnyúl, felegyenesedve tényleg lehet egy méter. A füle sem olyan hosszú, mint a városi gyerekek képzelik, farka meg van.


Chupacabra nem létezik.

2018. máj. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyest vagy nyuszt. 59 centi is lehet a testhossza, ha ehhez 2 lábra áll és kiegyenesedik megvan a közel 1 méteres magasság.
2018. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%

Nyest, patkány, hasonló lehetett.

A chupacabra = egyujjú majom ha jól emlékszem Dél-Amerika őserdeiben fákon él, ezen az éghajlaton nem maradna életben.

2018. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyest, nyuszt, vagy valami ilyesmi lehetett.
2018. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyszer valami h#lye felrakott ide egy kérdést belinkelve egy videót. Bringájànak nekiugrott valami állat, én akkor nagyon ráálltam a dologra, hozzáértőket is megkérdeztem, végül arra jutottunk, hogy CGI. De azért megmutatom, mert most eszembe juttattad.


[link]

2018. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 - Ez az eset egy állatkerthez közel történt (ha jól tudom a győri Xantus János Állatkert közelében)


Meglógott onnan egy állatka :)

2018. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es, hidd el, hogy nem. Nagyon alaposan utána jártam, megnéztem, milyen állatok vannak a közeli állatkertben, egyik sem hasonlított. Képkockánként végignéztem a videót, lehetséges majomfajokkal összehasonlítottam, de valami eltérés akkor is volt. Megkérdeztem Miskolci Lacit, a [link] bloggerjét, aki szintén kielemezte, és ő is azt mondta, hogy CGI.

A videót készítő srácnak voltak fent videói, amiben a Blender nevű programot használja, ezt mondtam is neki, másnapra már le voltak szedve azok a videók, de néhányat fent hagyott. Én is letöltöttem, és nem nehéz összehozni egy hasonló videót.

2018. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!