Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltak a vega/vegán...

Ti mit gondoltak a vega/vegán állattápokról? Normális dolog ezt a táplálkozást egy állatra rákényszeríteni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam egy hirdetést, ilyet reklámoztak. Akkor is ledöbbentett, hogy miaf.sz. Ma utána olvastam, dicsérik magukat agyba-főbe, pl az egyik ilyen táp az alábbi összetevőket tartalmazza:

kukorica, kukoricafehérje, kukorica olaj, rizsfehérje, egész zöldborsó, lenmag, cukorrépapép, bikalcium-foszfát, hidrolizált növényi fehérje, burgonyafehérje, sörélesztő, kalcium-karbonát, nátrium-klorid, repce olaj.


Szerintetek ez nem okoz inkább károkat az állatoknak?



2018. jún. 9. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hanonymus: az érvelésedből akkor is kihagyod a BARF-etetést. Én magas hústartalmú, minőségi táppal etetek vegánként. Előbb lett kutyám, mint hogy vegán lettem volna, ha fordítva történik, nem fogadok örökbe kutyát. (Bár erről az élményről nem biztos, hogy le tudnék mondani.


A lényeg. Nem ítélem el azt a vegánt, aki vegán táppal etet, de én nem tenném. Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek mások a határai. Ismerek olyan vegánt, aki az ivartalanítást is elítéli.

2018. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!