Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hagyományos...

Mit tegyek a hagyományos egércsapdára, hogy lecsapja az egeret?

Figyelt kérdés
Előszöris tettem rá párizsit, amit előszeretettel elfalatozott róla. Aztán tettem még rá sült kolbászt is, de arra nem ment rá. Most tettem rá egy darabka sajtot, azt szintén elkezdte most lerágcsálni, még maradt rajta egy kicsi, de szerintem ebből sem lesz semmi. Ha diót tennék rá, azt több ideig rágcsálná, aminek hatására rácsapódna? Nem tudom hogy történhetett, mert most nagyon érzékenyre állítottam, így a legkisebb mozzanatra is működésbe kellett volna lépnie. Amúgy próbáltam a ragadós csapdát is, hogy a csalit beleraktam a közepébe, de abba valamilyen oknál fogva nem megy. Ha esetleg van egy 100%-os módszer, azt is szívesen fogadnám.

2018. júl. 6. 02:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne olyan konstrukció, amely elűzi vagy elpusztitja az összes egeret, akkor nem kellene attól tartani, hogy visszajönnek
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem kártevő. Az egér igen. HA a kocsimban szétrágja a vezetéket, az igencsak felbosszant. A kutyám nem tesz ilyet...

Amúgy az egérragasztó a kegyetlen, abban sokáig szenved. Az egércsapda azonnali halál. Ideje nincs mit érezni, mert tized másodperc alatt megdöglik.


Remélem, aki a mezőn engedi el az egeret, az sosem permetez, és a szúnyogoknak is mindig hagyja magát, nehogy éhen dögöljenek szegények...


Kérdező: vegyél másik csapdát, esetleg rögzítsd rá a kaját, akkor rángatnia kell, és biztosan lecsapja. Nekem eddig mindig sikerült összefogdosni őket.

2018. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek a hagyományos egércsapdára, hogy lecsapja az egeret?"


Hát egeret!


Egyébként valamit rosszul csinálsz, le kéne csapnia, még ha csak megnyalja az elsütőszerkezetet.

2018. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van élvefogó csapdám, úgy hívom, hogy cirmi :-P elég hatékony megoldás
2018. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Haha, nálunk is a macska az "élvefogó" :)
2018. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!