Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Féljek a lakótelepen tanyázó...

Féljek a lakótelepen tanyázó rókától?

Figyelt kérdés
Már többször feltűnt esténként a környékünkön egy nagy róka, mikor kutyát sétáltattam és mások is látták. Nagyon félek, hogy megtámadja a kutyámat vagy engem. Ráadásul most tüzel is a kutyusom nem tudom ezt érzi-e a róka. De amúgy is bosszantó hogy itt van mert sok gyerek is lakik itt. Vagy nem kell tőle tartani mert nem mer hozzánk közel jönni? Mit lehet tenni ellene?
2008. nov. 2. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár annyira nem értek hozzá, de szerintem teljesen logikus, hogy amennyire ÉN találkoztam szelíd(nek tűnő (gyakorlatilag odajött hozzám, gondolom veszett volt)) rókákkal kb.20 sátor között, úgy egy erdő mellett lévő lakótelepre is simán bemerészkedhetnek (jogosan) gondolva azt, hogy ott talál élelmet a kukák közt.
2008. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha azt kérdezte volna az illető, hogy normális-e, ha medvét lát a lakott területen, akkor nyilván lehülyézed, mert erdei állat mit keresne ott, pedig elég csak Erdélybe menned, ahol a lovat viszi el a medve az istállóból. Szerintem ahol egy kicsit vadregényesebb a környék, ott nyugodt lehetsz benne, hogy a legtöbb erdei vad a maga módján, de bemerészkedik. Egyáltalán nem ritka a kisebb testű állatok látogatása erdei területek mentén lévő lakott területeken.
2008. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó ha tudjátok,hogy a feltünően szelíd róka általában már veszett,az egészséges meg nem megy közel az emberhez,és ahogy előttem is irták elszalad,fél az embertől.
2008. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned tőlle amég te nem bántod ő se fog!Viszont soha ne nézz vele farkasszemet mert az kíhivás a számára,bár elég csekély az esély rá,hogy kiáll ellened inkább elszalad mert akárhogy is nézzük ő jobban fél tőlled mint te tőlle még ha nem is láccik rajta!De azért légy óvatos!
2009. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!