Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti estetek már el a kutyátokba...

Ti estetek már el a kutyátokban, macskátokban? :-)

Figyelt kérdés
Nekem három kutyám van, de mindegyik nagyon jól nevelt. Folyton a gazdi mozdulatait lesik, ami nem mindig feltétlenül szerencsés, mert amikor mozdulok, ők is mozdulnak, ha lépek, felállok, azon vannak, hogy elengedjenek, kitérjenek az utamból. Nem tudják néha, hogy egyszerűbb lenne átlépnem őket. Így történt meg, hogy mikor álltam fel hirtelen a számítógéptől a műhelyemben, felugrott az addig békésen fekvő kutyám, aki ártatlanul csak szabad utat akart engedni, és akkorát pereceltem rajta, hogy ronggyá zúztam magam a lépcsőre esve. Szerintem még enyhe agyrázkódást is kaptam, mert utána hányingerem volt, és csak azt vártam, hogy ágyba fekhessek. Macskáim is vannak, de rajtuk egyelőre még nem sikerült átesni, ők ügyesebbek. Vannak hasonló történeteitek?
2018. szept. 21. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Magam mellé hívtam a kutyámat, mert egy kissé tántorgó részeg közeledett, és az ilyeneket vadul meg szokta ugatni. Sajnos egy keskeny járdán mentünk, a kutya a belső oldalon, mikor bentről egy másik jószág vadul ugatva nekirontottt a kerítésnek. Az én kutyám megijedt, félreugrott, és sikeresen elkaszálta a lábamat. Kb 20 kiló én meg 80, mégis sikerült neki.

A részeg ezt látva oda akart jönni, hogy felsegítsen és megnyugtasson, hogy semmi rosszat nem akart, én meg azt se tudtam, hogy az elrepült drága, új szemüvegemet próbáljam megmenteni az eltaposástól, a részeg embert a kutyától, mert az persze acsargott rá, mikor a pasi közeledett hozzánk, és közben igyekeztem eldönteni, fel tudok-e állni idővel, vagy kérhetem, hogy hívjon mentőt a jóember. Mindez este 10 után, néptelen kertvárosi utcácskában... Azóta viszek telefont, ha elindulok a kutyával.

2018. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!