Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot kérjek?

Milyen állatot kérjek?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk szóval van kint kutyánk, macskánk. Nagyon rég szerettem volna egy bulldogot de a szüleim nem engednek bentre kutyát, macskát, nyulat(még kintre se) volt egy hörcsögöm de tavaly megdöglött. Hörcsögöt megintnem szeretnék majd talán később mert nagyon sok időt igényel és a suli miatt nincs nagy időm. Vagy olyan állaton gondolkoztam amit azért tudnék simogatni meg aranyos, vagy a halakon meg a teknősön esetleg még a sün volt eszembe. Szerintetek mit kérjek?
2018. szept. 29. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyelőre egy hörcsögre sincs időd, elégedj meg a mostani kinti kutyával és macskával. Őket lehet simogatni, és örülni fognak egy kis törődésnek.

Tölts velük több időt, ha eddig nem tetted! Meglátod, meghálálják!

2018. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért kérnék benti állatot mert kintre nem nagyon megyek meg igazából édesapámmal szokott lenni a macskánk meg ha 1 hónapba 1× ha látom, így a benti állattal jobban tudnék foglalkozni a hörcsöggel se volt baj csak kereskedésből volt és szelídítésre szorult 4 naponta tisztítás meg a többi
2018. szept. 29. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög a hal után az egyik legkevésbé időigényes kisállat. Ha nincs 4 naponta fél órád a takarításra, akkor tényleg nagyon rossz ötlet állatot magadhoz venni, hiszen ennél mindenre több idő kell. Hiába ígéred meg, hogy gondoskodni fogsz róla, ha már most ilyen keveset tudnál vele foglalkozni, végül a szüleidre marad. Ők pedig felelőtlennek fognak tartani, és nem alaptalanul. Inkább menj ki a kutyához, annál ragaszkodóbb kisállatot úgyis nehezen találnál.
2018. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Plüsst
2018. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs időd egy hörcsögre? Hát figyelj, én a megunt/utcára dobott hörcsögöket mentem. Velük naponta fél órát foglalkozok, hogy szelídek legyenek. És ez az idő bőven elég. Ne mondd már, hogy EGY hörcsögre nem volt időd... Egyébként az egyik válaszoló írta, hogy 4 naponta fél óra takarítás. Csak szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy a hörcsögöket tilos ilyen gyakran takarítani. A pisisarkot kell pár naponta. Az egész hely feléről meg több hónap után kell csak kivenni az almot. De a németek pl szinte sose veszik ki.

[link]

Kérdező, vegyél plüsst.

2018. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nimfapapagáj,. mert olcsó, szép, könnyen szelídül, nagyon igénytelen!
2018. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de viszont nagyon sokat kell foglalkozni egy nimfivel!
2018. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!